سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اظهارات رضا داودنژاد در بیمارستان

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز از فوت یک شهروند البرزی بر اثر برخورد با قطار خبر داد.
آرش رحمتی در این باره گفت: دیشب، مردی 30 ساله قصد عبور از میان ریل راه‌آهن جاده قزلحصار را داشت که متاسفانه به دلیل بی‌احتیاطی قطار با او برخورد می‌کند.
وی افزود: متاسفانه فرد مصدوم شده به دلیل شدت جراحات وارد شده قبل از رسیدن نیروهای امدادی فوت می‌کند.
رحمتی خاطرنشان کرد: پس از رسیدن نیروهای اورژانس، ماموران امدادی جسد این جوان را به داخل آمبولانس برده و به بیمارستان شهید مدنی انتقال دادند.
وی ادامه‌داد: افراد با عبور از ریل قطار به خصوص در ساعات تاریکی در حقیقت با جان خود بازی می‌کنند و با یک بی‌دقتی و سهل‌انگاری چندین خانواده را داغدار می‌کنند.
رحمتی به مسمومیت شش نفر بر اثر استنشاق گاز دی اکسید کربن نیز اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز دیشب در منطقه چهار باغ اتفاق افتاده است.
معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرزدرگفت و گو با ایسنا، تصریح‌کرد: در این حادثه دو خانم و شش آقا براثر نشت گاز دی اکسید کربن مسموم شدند.
وی ابراز کرد: پس از اطلاع‌رسانی به اورژانس ماموران به سرعت به محل حادثه اعزام شدند و مصدومان پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) منتقل شدند.
رحمتی گفت: شهروندان توجه داشته باشند قبل از زمان خواب حتماً از سلامت سیستم گازرسانی منزل و عدم نشتی لوله‌های گاز مطمئن شوند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٩-١٣٩٣, ٢٢:٢۴

   

پر مبحث ترین ها