اظهارات رضا داودنژاد در بیمارستان

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز از فوت یک شهروند البرزی بر اثر برخورد با قطار خبر داد.
آرش رحمتی در این باره گفت: دیشب، مردی 30 ساله قصد عبور از میان ریل راه‌آهن جاده قزلحصار را داشت که متاسفانه به دلیل بی‌احتیاطی قطار با او برخورد می‌کند.
وی افزود: متاسفانه فرد مصدوم شده به دلیل شدت جراحات وارد شده قبل از رسیدن نیروهای امدادی فوت می‌کند.
رحمتی خاطرنشان کرد: پس از رسیدن نیروهای اورژانس، ماموران امدادی جسد این جوان را به داخل آمبولانس برده و به بیمارستان شهید مدنی انتقال دادند.
وی ادامه‌داد: افراد با عبور از ریل قطار به خصوص در ساعات تاریکی در حقیقت با جان خود بازی می‌کنند و با یک بی‌دقتی و سهل‌انگاری چندین خانواده را داغدار می‌کنند.
رحمتی به مسمومیت شش نفر بر اثر استنشاق گاز دی اکسید کربن نیز اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز دیشب در منطقه چهار باغ اتفاق افتاده است.
معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرزدرگفت و گو با ایسنا، تصریح‌کرد: در این حادثه دو خانم و شش آقا براثر نشت گاز دی اکسید کربن مسموم شدند.
وی ابراز کرد: پس از اطلاع‌رسانی به اورژانس ماموران به سرعت به محل حادثه اعزام شدند و مصدومان پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) منتقل شدند.
رحمتی گفت: شهروندان توجه داشته باشند قبل از زمان خواب حتماً از سلامت سیستم گازرسانی منزل و عدم نشتی لوله‌های گاز مطمئن شوند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٩-١٣٩٣, ٢٢:٢۴

   

پر مبحث ترین ها