سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جذاب ترین بخش زندگی طلبگی از نگاه یک بازیگر سینما

تلاشم بر این است درباره شخصیتی که قرار است ایفای نقش کنم، آشنا شده و در این زمینه تحقیق کنم تا بتوانم در آن نقش، بهتر بازی کنم، ولی مطمئنا تاثیر گرفتن بازیگر از کاراکتری که بازی می کند، در بلندمدت چیز خوبی نخواهد بود.

بازیگر نقش 'براتعلی' در مجموعه پرده نشین، از قناعت و تحصیل علم به عنوان جذاب ترین بخش زندگی طلبگی در حوزه های علمیه یاد کرد.
 
محسن کیایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار معارف ایرنا اظهار داشت: برای ایفای نقش طلبگی تحقیقاتی را در زندگی طلاب حوزه های علمیه انجام دادم و بخش خیلی جذاب این بود که طلبه های علوم دینی، افرادی به شدت قانع و همواره به دنبال تحصیل علم و مباحثه هستند و همچنین اطلاعات خیلی زیادی دارند.

وی با بیان این که برای بازی در این سریال، مدت 6 ماه با زندگی طلبگی آشنا شدم، افزود: در این مدت که درباره زندگی طلبگی تحقیق می کردم، شناخت خیلی خوبی درباره طلبه های حوزه، زندگی روحانیت و همچنین این نوع سبک زندگی پیدا کردم.

بازیگر نقش براتعلی در مجموعه پرده نشین گفت: امیدوارم این نقش راهکارهای درستی برای زندگی شخصی من باشد.

کیایی افزود: از هر کارکرد و رفتاری که باعث تعالی در زندگی انسان می شود، باید بهره برد.

وی اضافه کرد: تلاشم بر این است درباره شخصیتی که قرار است ایفای نقش کنم، آشنا شده و در این زمینه تحقیق کنم تا بتوانم در آن نقش، بهتر بازی کنم، ولی مطمئنا تاثیر گرفتن بازیگر از کاراکتری که بازی می کند، در بلندمدت چیز خوبی نخواهد بود.

بازیگر فیلم سینمایی خط ویژه و ضدگلوله ادامه داد: اگر قرار باشد در فیلمی نقش یک قاتل را بازی کنم، درباره آن نیز تحقیق می کنم تا شناخت بیشتری پیدا کنم ولی تلاش می کنم از آن شخصیت تاثیرپذیری نداشته باشم.

کیایی همچنین گفت: براتعلی در مجموعه پرده نشین طلبه ای است که تلاش می کند همه از او راضی باشند و بیشترین چیزی که برای من در این فیلم اهمیت داشت، این بود که نقشم را به خوبی ایفا کنم. چون نحوه رفتار انسان با پدر و مادر، خانواده و فردی که می خواهد با او ازدواج کند، خیلی مهم است.

بازیگر فیلم عصر یخبندان، از جذابیت رفتار و اخلاق طلبه های حوزه سخن گفت و افزود: تلاش می کردم که در مجموعه پرده نشین یک انسان خوب را نشان بدهم.

مجموعه 30 قسمتی پرده نشین، محصول شبکه اول سیما و مجری طرح آن موسسه سینمایی سیمای مهر است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩٣, ١١:٢۴

   

پر مبحث ترین ها