سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیرموذن: تحقیق و تفحص از صدا و سیما را دنبال می‌کنیم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد تحقیق و تفحص از صدا و سیما نیز گفت: ما این کار را در مجلس پیگیر هستیم چراکه صدا و سیما گاه مغایر با منافع نظام و کیان و در حمایت نکردن از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نسبت به تقویت تولید ملی بی‌تفاوت بوده و هیچ حرکتی را در این حوزه انجام نمی‌دهد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد تحقیق و تفحص از صدا و سیما نیز گفت: ما این کار را در مجلس پیگیر هستیم.

 کمال‌الدین پیرموذن صبح امروز در جمع تعدادی از خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: صدا‌و‌سیما برای چندمین بار هویت و ارزش‌های دینی و اسلامی و تولید داخلی را مورد بی‌حرمتی قرار داده و سعی‌اش بر این است تا به هر شکل ممکن با تفسیرها و اخبار متفاوت حقیقت آنها را زیر سئوال ببرد که انتظار می‌رود رسانه ملی در رفتار خود تجدید نظر کند.

وی در مورد کارت زرد مجلس به وزیر صنعت افزود: این کارت زرد منصفانه نبوده و ما انتظار داشتیم که نمایندگان مجلس در همراهی دولت و توسعه همه‌جانبه این بخش از فعالیت‌های خوب و مثبت وزارت صنعت، معدن و تجارت حمایت می‌کردند.

 

به گزارش فارس، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد تحقیق و تفحص از صدا و سیما نیز گفت: ما این کار را در مجلس پیگیر هستیم چراکه صدا و سیما گاه مغایر با منافع نظام و کیان و در حمایت نکردن از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نسبت به تقویت تولید ملی بی‌تفاوت بوده و هیچ حرکتی را در این حوزه انجام نمی‌دهد.

پیرموذن برخی اقدامات رسانه ملی در زیر سئوال بردن تولید ملی را به باب انتقاد گرفت و ادامه داد: به هیچ‌وجه چنین رویه‌ای مناسب نیست.

وی عنوان کرد: رئیس جمهور کشورمان نیز با حضور در آیین پایانی مانور رسول گرامی اسلام (ص) از نزدیک از سیستم‌های دفاعی کشور به ویژه موشک‌های دوربرد و توانمند ارتش بازدید کرده و در جریان این تحولات قرار گرفت.

‌نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود گفت: نیروهای نظامی و انتظامی امروز مورد حمایت قاطع نظام هستند چراکه هوشیاری و مراقبت آنها زمینه‌ساز امنیت پایدار است.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٠-١٣٩٣, ٢٢:۵۶

   

پر مبحث ترین ها