سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هروی خبر داد: تفحص از عملکرد وزارت علوم در بحث بورسیه ها

در صورتی که وزارت علوم سرعت عمل در رسیدگی به پرونده دانشجویان بورسیه به خرج ندهد به طور حتم نمایندگان با جمع آوری امضا طرح تحقیق و تفحص از وزارت علوم در بحث بورسیه ها را مطرح خواهند کرد.

رئیس کمیته آموزش عالی مجلس، با انتقاد از طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده بورسیه ها، گفت: در صورتی که وزارت علوم سرعت عمل در رسیدگی به پرونده دانشجویان بورسیه به خرج ندهد به طور حتم نمایندگان با جمع آوری امضا طرح تحقیق و تفحص از وزارت علوم در بحث بورسیه ها را مطرح خواهند کرد.


جواد هروی در گفت وگو با خانه ملت، با انتقاد از طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده بورسیه ها، گفت: انتظار ما از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تسریع در رسیدگی به پرونده بورسیه ها و تعیین تکلیف دانشجویان است.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در صورتی که وزارت علوم سرعت عمل در رسیدگی به پرونده دانشجویان بورسیه به خرج ندهد به طور حتم نمایندگان با جمع آوری امضا طرح تحقیق و تفحص از بورسیه ها را مطرح خواهند کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری موظف به ایجاد شفافیت در تمامی امور علمی و آموزشی کشور است، تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت دانشجویان بورسیه محل مناقشه بسیاری بوده از این رو باید رسیدگی به پرونده این دانشجویان در اولویت وزارت علوم قرار بگیرد.

رئیس کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: امید است با تشکیل کمیته بررسی اعتراضات دانشجویان بورسیه در وزارت علوم به زودی شاهد تعیین تکلیف این دانشجویان باشیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٠-١٣٩٣, ٢٢:١۴

   

پر مبحث ترین ها