سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بهزاد فراهانی: احساسم درمورد کارهای دخترم به خودم مربوط است

هرگز چنین حرف‌هایی درباره گلشیفته نزدم و احساسم درمورد کارهای دخترم به خودم مربوط است و کارهای او هم به خودش ارتباط دارد.

«بهزاد فراهانی» پدر«گلشیفته فراهانی» صحبت‌ها و نقل قول‌هایی را که از جانب وی دراعتراض به عملکرد دخترش، درفیسبوک منتشر شده بود را تکذیب کرد و گفت: من صفحه‌ای در فیسبوک ندارم و هرگز چنین حرف‌هایی درباره گلشیفته نزدم و احساسم درمورد کارهای دخترم به خودم مربوط است و کارهای او هم به خودش ارتباط دارد.

چندی پیش متنی به نقل از بهزاد فراهانی درفیسبوک منتشر شد که گلشیفته را به‌خاطر انتشارعکسی مورد اعتراض قرار داده بود: «تو را دخترم نمی‌خوانم، چرا که هنر را با عریانی اشتباه گرفتی. تو را دخترم نمی نامم چرا که هویت اریایی را در اندام لخت خود به سخره گرفتی، تو را چه بگویم که از هنر و فهم تنها حیوانی ترین راه را برای اعتراض یافتی، فرزند فرهنگ باخته ام؛ من برخودم لعنت فرستادم که یادم رفت برایت شاهنامه بخوانم، از کوروش و زرتشت بگویم، لعنت به من که کنار بازیگری، بازی زندگی را یادت ندادم که چنین رسوایی را برای آریایی به بار آوردی، دیدن اندام عریانت، زانوانم را لرزاند، فرزند، چه بر سرهویت متعصب ایرانی آوردی، کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بی رنگت، در دستان مردم دست به دست نمی‌شد. کاش تو اعتراض باشرفت می‌کردی، نه با اندامت، که فقط یک پدر را خرد کردی. با من چه کردی ای غریبه …»

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١٠-١٣٩٣, ١٠:٢١

   

پر مبحث ترین ها