سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مردم چه فیلمی را پسندیدند؟ / رقابت «رخ دیوانه» و «عصر یخبندان» در دو روز نخست جشنواره فیلم فجر

فیلم های سینمایی «رخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داودی در دومین روز جشنواره فیلم فجر در صدر فهرست ارای مردمی جشنواره قرار گرت.

فیلم های سینمایی «رخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داودی در دومین روز جشنواره فیلم فجر در صدر فهرست ارای مردمی جشنواره قرار گرت.
 
 پیش از این و در نخستین روز جشنواره فیلم «عصر یخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی صدر نشین این بخش بود.

امسال هم مانند سال گذشته کار رای گیری و شمارش آرای این بخش را خانه سینمای ایران انجام می‌دهد. طبق اعلام مسئولان برگزاری این بخش با شمارش ۲۰ و ۷۲۲رای در روز دوم جشنواره فیلم‌های «رخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داوودی با میانگین امتیاز3.23حائز رتبه نخست ، «عصریخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی با میانگین امتیاز 3.13 رتبه دوم ، «کوچه بی نام» به کارگردانی هاتف علیمردانی با میانگین امتیاز3.01 سومین رتبه را در اقبال تماشاگران به خود اختصاص داده اند.

 
به گزارش خبرآنلاین، در روز نخست جشنواره و از مجموع ۶و ۱۰۸ برگ رای شمارش شده به ترتیب فیلم «عصر یخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی با میانگین امتیاز 3.05 در رتبه نخست، فیلم «کوچه بی نام» به کارگردانی هاتف علیمردانی با میانگین امتیاز 2.88 در رتبه دوم و فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» به کارگردانی هومن سیدی با میانگین 2.69 حائز رتبه سوم شدند

 

 
 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١١-١٣٩٣, ١٢:٠۴

   

پر مبحث ترین ها