سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخواست حامد بهداد از مسئولان نظام

حامد گفت:چه مدت باید منتظر فیلم نساختن های ناصر تقوایی باشیم؟و احساس فرسایش کنیم.


حامد گفت:چه مدت باید منتظر فیلم نساختن های ناصر تقوایی باشیم؟و احساس فرسایش کنیم. بهداد در دومین روز جشنواره فیلم فجر در حاشیه اکران فیلم خود با عنوان «خانه دختر»، این مطالب را گفت.

به گزارش آنا، وی با انتقاد از عدم اکران عصبانی نیستم اظهار داشت: ترجیح می دادم در جامعه ای که اعتماد دوطرفه وجود داشت فیلم رضا درمیشیان اکران می شد. الان انرژی رضا درمیشیان تبدیل به افسردگی شده است؟ ترجیح می دادم در یک اعتماد دوطرفه بیضایی را در کشور نگه می داشتیم اما امروز انرژی او هم تبدیل به افسردگی شده؛ شما چنین اتفاقاتی را می خواهید رقم بخورد؟ این هنرمندان سرمایه های فرهنگی کشورمان محسوب می شوند.

بهداد تصریح کرد: به نظر من باید با جعفر پناهی حرف می زدند و او را مجاب می کردند، جعفر پناهی باید کار کند، باید بهرام بیضایی کار کند.

این بازیگر شناخته شده سینمای کشورمان پیشنهاد داد: امروز ما نیاز به گفت وگو داریم، نیاز داریم که نمایندگان مجلس، وزراء و مسولان نظام بیشتر با هنرمندان شان به گفت وگو بنشینند، اگر این اتفاق بیافتد با سینمایی بهتر با سوژه هایی جذاب تر مواجه می شویم.

جعفر پناهی، کارگردان سینما، در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به این درخواست، تصویری از صفحه‌ای که این خبر در آن منتشر شده است را منتشر کرده است.

telegram 19dey.com

تگها: درخواست, حامد بهداد, مسئولان

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١١-١٣٩٣, ١۶:٢۵

   

پر مبحث ترین ها