سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بهزاد فراهانی: شادی مصنوعی قشنگ نیست

نوروز خودش نیازمند برنامه‌سازی حرفه‌ای و جذاب است. وقتی برای مردم پول خرج می‌کنیم و برنامه می‌سازیم، باید برنامه‌هایی بسازیم که در خور شأن مردم باشد.

بهزاد فراهانی - بازیگر پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و رادیو - از برنامه‌های تحویل سال تلویزیون و یکنواخت بودن آن‌ها انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، این هنرمند که در لحظه تحویل سال برای رادیو برنامه اجرا خواهد کرد، گفت: نوروز خودش نیازمند برنامه‌سازی حرفه‌ای و جذاب است. وقتی برای مردم پول خرج می‌کنیم و برنامه می‌سازیم، باید برنامه‌هایی بسازیم که در خور شأن مردم باشد.

او گفت: تأکید می‌کنم که شادی مصنوعی اصلاً قشنگ نیست و باید از ته دل باشد.

وی سپس تصریح کرد: به نظرم برنامه‌سازی نوروز خیلی مهم‌تر از دیگر لحظات تاریخ یک ساله‌ ماست اما به نظر می‌رسد که نوروز دیگر ارج و قربی ندارد؛ چراکه برنامه‌سازی مناسبی برای این ایام نداریم.

فراهانی همچنین تأکید کرد: به نظرم تلویزیون باید در 14 روز عید نوروز تکلیف خودش را روشن کند که در خدمت میهن ماست یا در خدمت سنت‌هاست. در هر صورت نوروز یکی از مهم‌ترین و بهترین مناسبت‌های ماست که در بخش برنامه‌سازی‌اش هم باید دقت کرد.

این هنرمند رادیو در پایان به اجرای برنامه تحویل سالش در کنار دیگر هنرمندان رادیویی اشاره کرد و یادآور شد: از من به همراه چندین هنرمند پیشکسوت دیگر برای یک نشست ساده دعوت شد که در نهایت در کنار هم یک برنامه‌ سه ساعته برای لحظه تحویل سال ضبط کردیم که در آن درباره نوروز، سنت‌ها و خاطراتی که طی این سال‌ها از رادیو داشتیم، صحبت کردیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٢-١٣٩٣, ٠٩:۴٣

   

پر مبحث ترین ها