سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استیضاح وزیر ارشاد صحت ندارد/جایگاه وزارت ارشاد در مجلس محکم است

بروز شده : ۵-٠٣-١٣٩۴, ٢٠:١١    نسخه چاپی    
اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از عملکرد وزارت ارشاد رضایت دارند و هیچ گونه تصمیمی برای استیضاح آقای جنتی در هیات رئیسه مجلس اتخاذ نشده و فضای کلی مجلس همراه با دولت و وزارت ارشاد است.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به جایگاه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجلس شورای اسلامی خبر استیضاح وزیر را تکذیب کرد.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ حسین نوش آبادی ضمن رد استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجلس گفت : اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از عملکرد وزارت ارشاد رضایت دارند و هیچ گونه تصمیمی برای استیضاح آقای جنتی در هیات رئیسه مجلس اتخاذ نشده و فضای کلی مجلس همراه با دولت و وزارت ارشاد است.

سخنگوی وزارت ارشاد افزود : رابطه نزدیک و سازنده وزارت ارشاد با مجلس شورای اسلامی و نمایندگان محترم حکایت از جایگاه محکم وزارت ارشاد در مجلس دارد.

نوش آبادی با توجه به حضور رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه کتاب اظهار داشت : قدوم مبارک رهبر فرزانه انقلاب در نمایشگاه کتاب موجب خشنودی و دلگرمی مسئولان وزارت ارشاد و اصحاب فرهنگ و ادب کشور شد و فرصت مغتنمی برای دستگاه فرهنگی کشور بود.

معاون پارلمانی وزارت ارشاد افزود : اظهار نظرات برخی از اشخاص و بعضی سایت ها در رابطه با استیضاح وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی ، کاملا شخصی و ناظر بر عزم کلی مجلس شورای اسلامی نیست و قاطبه نمایندگان محترم مجلس حامی وزارت ارشاد هستند و بارها از تلاشهای وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی تشکر و قدردانی نموده اند .

نوش آبادی در پایان خاطرنشان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعامل نزدیک و سازنده ای با مجلس و کمیسیون فرهنگی مجلس دارد و همواره پاسخگوی عملکرد خود در بخش های مختلف تحت مسئولیت خود می باشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٣-١٣٩۴, ٢٠:١١

   

پر مبحث ترین ها