سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شهرام جزایری خواستار عفو شد؛ نادم و پشیمانم

یکی از اعضای خانواده شهرام جزایری در پی تماس با این خبرگزاری درخواست سرگشاده این فرد خطاب به رئیس قوه قضائیه را در اختیار سرویس قضایی و انتظامی قرار داد.
شهرام جزایری در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه عنوان کرد پس از ۱۲ سال و ۳ ماه زندانی بنده را مشمول رأفت اسلامی قرار دهید زیرا نادم و پشیمانم.

فارس نوشت: یکی از اعضای خانواده شهرام جزایری در پی تماس با این خبرگزاری درخواست سرگشاده این فرد خطاب به رئیس قوه قضائیه را در اختیار سرویس قضایی و انتظامی قرار داد.

شهرام جزایری در این نامه و خطاب به رئیس قوه قضاییه آورده است: پس از 12 سال و 3 ماه گرفتاری و زندانی شدن که باعث متلاشی شدن کانون خانواده‌ام شده است و به این ترتیب فرزندانم عرشیا (5 ساله) و آرنیکا (3.5 ساله) را دو بار بیشتر ندیده‌ام و در این میان ایلیا (9 ساله) را هم در مدت یک سال گذشته صدایش را هم نشنیده‌ام و 7 سال است از مرخصی محروم بودم و این درحالی است که تمامی دستورات قضات محترم دادستانی مجری حکم در دادسرای جرایم اقتصادی را عینا اجرا کرده‌ام.

از شما که مجتهدی عادل و قاضی‌القضات هستید، تقاضای عاجلانه دارم پس از این همه گرفتاری دستور برخورداری اینجانب از رأفت اسلامی، عفو و گذشت در پرونده این حقیر را امر به ابلاغ فرمایید با این وصف که اینجانب از کارهای کرده و نکرده‌ام که بواسطه جوانی بوده نادم و پشیمان هستم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩٢, ٢٠:٢٢

   

پر مبحث ترین ها