سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قیمت طلا در سه ماه آینده تثبیت می‌شود

بروز شده : ٢-١٠-١٣٩٢, ٢٢:٠۵    نسخه چاپی    
قیمت طلا از ابتدای سال جاری کاهش ۳۸ درصدی را تجربه کرده است و پیش بینی می‌شود تا سه ماه آینده قیمت طلا در رقم‌های کنونی تثبیت شود.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور، با بیان اینکه نوسانات قیمت داخل طلا موقتی و به زودی و به ثبات می‌رسد، از تثبیت قیمت طلا در سه ماه آینده خبر داد.

محمد کشتی آرای در گفت‌و‌گو با ایلنا با بیان مطلب فوق افزود: قیمت طلا از ابتدای سال جاری کاهش ۳۸ درصدی را تجربه کرده است و پیش بینی می‌شود تا سه ماه آینده قیمت طلا در رقم‌های کنونی تثبیت شود.

رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور تاکید کرد: با توجه به اینکه روزهای پایانی سال میلادی است و معمولا در روزهای پایانی سال میلادی نوسانات قیمت طلا در بازارهای جهانی رخ می‌دهد و همین نوسانات به بازار داخل هم منتقل می‌شود؛ طبیعی است که قیمت‌ها در بازار داخل دچار نوسان شود منتها نوسانات به صورت التهابی و شوک نخواهد بود.

کشتی آرای در پایان اظهار داشت: سرمایه گذاری روی طلا و سکه در حال حاضر صرفه اقتصادی ندارد و بهتر است سرمایه‌گذاران به سمت سرمایه گذاری دربازارهایی مثل سهام، اوراق مشارکت و بانک‌ها بروند.

این کار‌شناس بازار طلا و سکه تصریح کرد: در حال حاضر سرمایه گذاری در بازار طلا مناسب نیست و بازار بورس و طرح‌های عمرانی بهترین مکان برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران است.

به گفته کشتی آرای، خریداری طلا برای کسب درآمد در حال حاضر مناسب نیست و به مردم توصیه کرد طلا را برای مصرف خریداری کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١٠-١٣٩٢, ٢٢:٠۵

   

پر مبحث ترین ها