سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نامه صنعتگران به نمایندگان در حمایت از نعمت‌زاده

امید داریم که شما وکلای ملت که چشم بینای مردم هستید، تلاش شود رفع موضوعات و مشکلات در فضای تعاملی بر طرف شود ، البته نمایندگان محترم مجلس اعلام کردند که آن‌ها نیز خواهان حل مشکلات در فضای تعاملی هستند لذا شرایط هر چه بهتری را برای بهره‌گیری از خدمات ایشان را فراهم سازید.
جمعی از صنعتگران و تولیدکنندگان ملی در نامه‌ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی حمایت خود را از وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام و استیضاح وی را تضعیف صنعت کشور عنوان کردند.
نامه جمعی از صنعتگران و تولیدکنندگان به نمایندگان مجلس در حمایت از نعمت‌زاده

به گزارش عصرایران، در این نامه امده است: نامبرده در حوزه صنعت نقاط قوت بسیاری دارد و آنچه سابقه وی نشان می‌‌دهد، ‌فردی تلاش‌گر، قوی، اجرایی و مسلط به کار صنعت است و حضور وی در رأس وزارت صنعت، معدن و تجارت نقطه‌امید صنعتگران و اهالی کسب‌وکار کشور است و طرح استیضاح نعمت زاده در مجلس فقط تضعیف صنعت کشور خواهد بود.

متن این نامه که از سوی انجمن‌ها، تشکل‌های صنعتی و تولیدی قرار گرفته به این شرح است:

باهدف مشارکت فعال در اداره امور میهن اسلامی و همکاری دلسوزانه با شما نمایندگان مجلس شورای اسلامی که به نیابت از ملت ایران برآنند تا استیضاح وزیر صنعت را بررسی کنید ، ما صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی بر آن شدیم تا ضمن نامه‌ای سرگشاده، تجربیات و نظرات خود را درباره مهندس نعمت‌زاده پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت با شما نمایندگان مجلس در میان بگذاریم؛ باشد که در انجام این وظیفه سنگین، یارانی شایسته باشیم.

چنانکه مطلع هستید، محمدرضا نعمت‌زاده سوابق درخشانی را در دولت‌های گذشته در کارنامه خود دارد، اما آنچه مهم‌تر از سوابق متعدد مدیریتی ایشان امروز خودنمایی می‌کند، عملکرد بسیار درخشان ایشان در احیای صنعت نیمه‌جان کشور پس از دوران جنگ تحمیلی است، شرایطی که به تعبیر بسیاری از کارشناسان و صاحب نظران اقتصادی و سیاسی، امروز نیز کشور به واسطه هجوم بی‌امان تحریم‌ها و غرض‌ورزی‌ها و حسادت‌های بدخواهان برون‌مرزی درگیر آن است.

در شرایط تحریم که لازمه برون‌رفت از آن، تقدم رویکرد تولیدی و صنعتی بر رویکرد تجاری صرف است، برنامه‌های منسجم و مبتنی بر شاخص‌های علمی و عملی ایشان برای احیای تولید ملی نکته بسیار حائز اهمیتی است که در صورت تحقق می‌تواند بدنه صنعتی کشور را که رنجور از تحریم‌های خارجی و نا مدیریتی‌های داخلی است، جانی تازه ببخشد. ایشان همچنین ضمن رویکرد توسعه محور که لازمه ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری است، بین فعالان اقتصادی، صنعتی و تجاری نیز مقبولیت کافی را داراست و می‌تواند با چانه‌زنی، میان بخش‌های مختلف اقتصادی، تعادلی پویا ایجاد کرده و راه را برای حمایت از فعالیت تولیدی و صنعتی هموار سازد. همچنین تجربیات ایشان در زمینه صنایع مادر و نیز صنایع پایین‌دستی، ایشان را در مقام الگویی برای صنعتگران کشور قرار داده است.

ایشان در زمانی که مسئولیتی نداشت، ملجأ و پناهگاه صنایع ایران به شمار می‌رفت؛ حال حضور ایشان در جایگاه مدیریت دولتی، فرصتی مناسب است تا پیوند میان بخش‌های دولتی و خصوصی - باهدف ارتقای سطح تولید ملی و رونق اقتصادی - بیش از پیش برقرار شود. لذا ما صنعتگران و تولیدکنندگان ملی بدین وسیله حمایت قاطع خود را از آقای نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام می‌کنیم.

امید داریم که شما وکلای ملت که چشم بینای مردم هستید، تلاش شود رفع موضوعات و مشکلات در فضای تعاملی بر طرف شود ، البته نمایندگان محترم مجلس اعلام کردند که آن‌ها نیز خواهان حل مشکلات در فضای تعاملی هستند لذا شرایط هر چه بهتری را برای بهره‌گیری از خدمات ایشان را فراهم سازید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٠-١٣٩٢, ١١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها