سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر اجرایی سبد کالای دولت خبر داد:

جا مانده‌های سبد کالا مرحله بعد، ۲ سبد یک جا می‌گیرند

وی در ادامه در پاسخ به اینکه آیا بازنگری در جامعه هدف کارگران صورت خواهد گرفت؟ گفت: کلیه کارگران مشمول قانون کار در دور بعدی سبد کالا دریافت می‌کنند.
مدیر اجرایی سبد کالای دولت درباره نحوه توزیع سبد کالا در دور بعدی گفت: مشمولینی که این دوره سبد کالا دریافت نکرده‌اند دور بعد , هر دو سبد را یکجا دریافت می‌کنند.

بهمن حاجعلی در گفت‌وگو با تسنیم, در پاسخ به اینکه آیا کسانی که این دوره سبد کالا دریافت کردند دور بعدی هم سبد کالا دریافت می‌کنند؟ گفت: آن دسته از سرپرستان خانوار که در این دوره از توزیع سبد کالا مشمول شده اند در دور بعدی نیز جز مشمولین خواهند بود.

وی در ادامه در پاسخ به اینکه آیا بازنگری در جامعه هدف کارگران صورت خواهد گرفت؟ گفت: کلیه کارگران مشمول قانون کار در دور بعدی سبد کالا دریافت می‌کنند.

حاجعلی تاکید کرد: آن دسته از مشمولینی که این دوره سبد کالا دریافت نکرده‌ اند در دور بعدی هر دو سبد را به صورت یکجا دریافت خواهند کرد.

مدیر اجرایی طرح سبد کالایی با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه نگرانی برای کالای این سبد کالایی وجود ندارد، اظهار داشت: مردم می‌توانند در مهلت 15 روزه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای مراجعه کرده و سبد کالا دریافت کنند. در صورت نیاز این بازه 15 روزه قابل تمدید است.
telegram 19dey.com
علی    14 بهمن 1392 15:30
برای افرادای که ورق روزگار برگشته وبرعکس اطلاعاتی که دارید کجای برنامه هایتان دیده اید آیا این افراد باید همگام با ورق روزگار آزار روحی جامعه ای هم باید ببینند
  • +2
mili    15 بهمن 1392 00:18
این همه روستایی،ایلات،عشایر و آدم بدبخت،بعد تو دور بعد میخواید کارگرا رو هم اضافه کنید؟اینجوری مشکل حل میشه؟این همه مردم نیازمند.آقا جمع کنید ...
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ١۴-١١-١٣٩٢, ١٠:۵٣

   

پر مبحث ترین ها