سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جا مانده‌های سبد کالا سبد یکجا می‌گیرند

آن دسته از مشمولینی که این دوره سبد کالا دریافت نکرده‌ اند در دور بعدی هر دو سبد را به صورت یکجا دریافت خواهند کرد.
مدیر اجرایی سبد کالای دولت درباره نحوه توزیع سبد کالا در دور بعدی گفت: مشمولینی که این دوره سبد کالا دریافت نکرده‌اند دور بعد , هر دو سبد را یکجا دریافت می‌کنند.
بهمن حاجعلی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم, در پاسخ به اینکه آیا کسانی که این دوره سبد کالا دریافت کردند دور بعدی هم سبد کالا دریافت می‌کنند؟ گفت: آن دسته از سرپرستان خانوار که در این دوره از توزیع سبد کالا مشمول شده اند در دور بعدی نیز جز مشمولین خواهند بود.

وی در ادامه در پاسخ به اینکه آیا بازنگری در جامعه هدف کارگران صورت خواهد گرفت؟ گفت: کلیه کارگران مشمول قانون کار در دور بعدی سبد کالا دریافت می‌کنند.
حاجعلی تاکید کرد: آن دسته از مشمولینی که این دوره سبد کالا دریافت نکرده‌ اند در دور بعدی هر دو سبد را به صورت یکجا دریافت خواهند کرد.
مدیر اجرایی طرح سبد کالایی با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه نگرانی برای کالای این سبد کالایی وجود ندارد، اظهار داشت: مردم می‌توانند در مهلت 15 روزه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای مراجعه کرده و سبد کالا دریافت کنند. در صورت نیاز این بازه 15 روزه قابل تمدید است.
telegram 19dey.com
یک بازنشسته کشوری    16 بهمن 1392 15:26
سبد کالا به اینجانب تخصیص یافته است ولی با شماره کارت بانکی مغایر است به این دلیل موفق به اخذ سبد کالا نشده م لطفا راهنمایی کنید جهت اصلاح کارت به کجا مراجعه کنم؟
  • 0
هموطن    3 اسفند 1392 16:14
یک بازنشسته کشوری,
سلام بانک صادرکننده کارت
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ١۴-١١-١٣٩٢, ١١:٠٢

   

پر مبحث ترین ها