سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آزادی ثبت سفارش کالاهای اولویت ۱۰ از امروز اجرایی شد

بر اساس این ابلاغیه ثبت سفارش همه کالاهای این اولویت به جز خودروهای بالای 2500 سی سی آزاد شده است. البته این ابلاغیه هنوز به دست مجمع عالی واردات نرسیده است ولی به سایر دستگاه‌ها از جمله گمرک ارسال شده است.
معاون کل سازمان توسعه و تجارت با اشاره به اینکه طبق مصوبه هیأت وزیران ثبت سفارش و ورود کالاهای گروه ۱۰ آزاد شده است، گفت:این مصوبه امروز به دستگاه های مرتبط ابلاغ شده و از روزجاری اجرایی می شود.

مهدی میر ابوطالبی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با تأیید خبر آزادی ثبت سفارش کالاهای اولویت 10 ، اظهارداشت: طبق مصوبه هیأت وزیران ثبت سفارش و ورود کالاهای گروه 10 به استثنای خودروهای 2500 سی سی به بالا آزاد شده است.

وی اضافه کرد: میزان سود بازرگانی این گروه کالایی 2 برابر تعیین شده است.

به گفته معاون کل سازمان توسعه و تجارت این مصوبه امروز به دستگاه های مرتبط ابلاغ شده و از روزجاری اجرایی می شود.

به گزارش تسنیم، محمد حسین برخوردار امروز در گفت وگو با تسنیم، در مورد ثبت سفارش کالاهای اولویت گروه 10 گفته بود: با توجه به بحث های متعددی که در مورد ثبت سفارش کالاهای اولویت 10 وجود داشت، طی ابلاغیه‌ای ثبت سفارش کالاهای این اولویت آزاد شده است.

وی ادامه داد: بر اساس این ابلاغیه ثبت سفارش همه کالاهای این اولویت به جز خودروهای بالای 2500 سی سی آزاد شده است. البته این ابلاغیه هنوز به دست مجمع عالی واردات نرسیده است ولی به سایر دستگاه‌ها از جمله گمرک ارسال شده است.

رئیس مجمع عالی واردات گفت: ثبت سفارش کالاهای این اولویت با ارز متقاضی(آزاد) و با تعرفه دو برابر انجام خواهد شد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١١-١٣٩٢, ١۵:۵٢

   

پر مبحث ترین ها