سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بانک مرکزی تغییر نرخ سود بانکی را تکذیب کرد

مصوبه قبلی شورا تحت عنوان در یکهزار و یکصد و شصت و هشتمین جلسه شورای پول و اعتبار، مورخ 92.08.21 و در ادامه جلسات قبلی، اعضای شورا به بحث و تبادل نظر پیرامون گزارش ارائه شده توسط بانک مرکزی در خصوص نرخ‌های سود پرداختند.
بانک مرکزی در اطلاعیه ای، تغییر نرخ سود بانکی را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بانک مرکزی با اعلام اینکه تغییر نرخ سود تسهیلات و سپرده‌های بانکی صحت ندارد اعلام کرد: عطف به طرح مواردی در خصوص تغییر در نرخ سود تسهیلات و سپرده‌های بانکی در برخی سایت‌های خبری، تغییر در نرخ سود بانکی در شورای پول و اعتبار مطرح نشده و شورا مصوبه‌ای جدید در این خصوص ندارد.

در اطلاعیه بانک مرکزی آمده است: مصوبه قبلی شورا تحت عنوان در یکهزار و یکصد و شصت و هشتمین جلسه شورای پول و اعتبار، مورخ 92.08.21 و در ادامه جلسات قبلی، اعضای شورا به بحث و تبادل نظر پیرامون گزارش ارائه شده توسط بانک مرکزی در خصوص نرخ‌های سود پرداختند.

شورا ضمن تاکید بر لزوم مهار تورم و درعین حال، با هدف ثبات بخشی به اقتصاد و احیای رشد اقتصادی در کشور، مقرر نمود وضعیت کنونی نرخ‌های سود بانکی ادامه یابد، در تاریخ 92.08.21 از طریق تارگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی به اطلاع عموم رسیده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١١-١٣٩٢, ١٧:۴۶

   

پر مبحث ترین ها