سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو کمیسیون تلفیق خبر داد

کاهش ۴۰۰۰ میلیاردی درآمد هدفمندی در بودجه ۹۳

بازهم سقف درآمد هدفمندی یارانه‌ها در بودجه بالاست و به احتمال زیاد در صحن علنی مجلس رقم درآمدی برای هدفمندی یارانه‌ها کاهش خواهد یافت. البته در بررسی روز جاری سهم سایر بخش‌ها نیز در هدفمندی یارانه‌ها تغییر کرد.
همزمان با آغاز بررسی مجدد تبصره هدفمندی یارانه‌ها در کمیسیون تلفیق یکی از اعضای این کمیسیون از کاهش ۴۰۰۰ میلیارد تومانی درآمد هدفمندی در بودجه ۹۳ خبر داد.

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در ارتباط با بررسی تبصره هدفمندی یارانه‌ها در کمیسیون تلفیق به منظور رفع ایراد شورای نگهبان، اظهار داشت: در جلسه عصر امروز (یکشنبه 27 بهمن ماه) کمیسیون تلفیق سقف درآمدی هدفمندی یارانه‌ها را کاهش داد.

وی افزود: بر همین اساس درآمد هدفمندی از 51 هزار و 900 میلیارد تومان به 48 هزار میلیارد تومان کاهش یافت که با احتساب آنچه در بودجه سال 93 آمده در مجموع درآمد هدفمندی یارانه‌ها 4 هزار میلیارد تومان کاهش یافته است.

این عضو کمیسیون تلفیق ادامه داد: بازهم سقف درآمد هدفمندی یارانه‌ها در بودجه بالاست و به احتمال زیاد در صحن علنی مجلس رقم درآمدی برای هدفمندی یارانه‌ها کاهش خواهد یافت. البته در بررسی روز جاری سهم سایر بخش‌ها نیز در هدفمندی یارانه‌ها تغییر کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١١-١٣٩٢, ١۶:٢۶

   

پر مبحث ترین ها