سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نرخ سود سپرده 2 ساله بزرگترین بانک ایران 55 درصد شد

بروز شده : ٢-١٢-١٣٩٢, ١٩:٣٩    نسخه چاپی    
بانک ملی به عنوان بزرگترین بانک ایران در جدیدترین برنامه خود، پرداخت سود 55 درصدی برای سپرده‌گذاری دو ساله در این بانک را کلید زد؛
بانک ملی به عنوان بزرگترین بانک ایران در جدیدترین برنامه خود، پرداخت سود 55 درصدی برای سپرده‌گذاری دو ساله در این بانک را کلید زد؛ نرخ سودی که هیچ بانکی تاکنون جرات رفتن به سمت آن را نداشته است.

به گزارش اقتصادایران آنلاین، بانک ملی ایران طرح "5+ 5" را پیاده‌سازی کرد تا رکورد نرخ سود سپرده بانکی دوساله در ایران را بشکند.

این بانک نرخ سود سپرده بانکی دوساله را 55 درصد کرد تا در ماه پایانی سال، منابع مردم را جذب کند. بانک ملی، علت اجرای این برنامه را حفظ منافع و ارزش پول مشتریان، اعلام کرده است.

این در حالی است که باید منتظر ماند و دید بانک مرکزی و سایر بانکها به این اقدام بانک ملی ایران چه واکنش نشان می‌دهند.

البته گفته می شود یکی از دلایل بانک ملی در اجرای این برنامه، عدم موفقیت در طرح پاییزه در جذب منابع بوده است.

بانک ملی ایران اعلام کرده است: سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت ویژه 2 ساله «5+5»، خدمت جدید این بانک است که سود آن در پایان سررسید و با نرخ علی الحساب 55 درصد محاسبه می‌شود.

دراین نوع سپرده، سود متعلقه محاسبه ولی به صورت ماهانه پرداخت نمی‌شود بلکه مجدداً در چرخه سرمایه گذاری قرار گرفته و سود حاصله در پایان دوره 2 ساله با بازده بیشتر به مشتری پرداخت می گردد.

در عین حال در صورت برداشت تمام یا قسمتی از مبلغ سپرده، سود متعلقه با توجه به مدت ماندگاری محاسبه خواهد شد.
telegram 19dey.com
عین اله احمدی    3 اسفند 1392 07:27
سلام من کارمند بانک ملی هستم این همه هجمه علیه بانک ملی به عنوان یکی از چهار بانک دولتی چه معنی دارد ؟ نرخ سود سپرده در این بانک حداکثر 22درصد هست
  • -2

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢-١٢-١٣٩٢, ١٩:٣٩

   

پر مبحث ترین ها