سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جزئیات تازه از توزیع میوه شب عید

بروز شده : ٣-١٢-١٣٩٢, ١٣:٢٨    نسخه چاپی    
در حال طراحی این شبکه هستیم، تاکنون میادین میوه و تره‌بار، شبکه‌های صنفی و شبکه‌های زنجیره‌ای که امکان توزیع میوه دارند برای شب عید طراحی شده‌اند.
رئیس سازمان صنعت استان تهران از آخرین جزئیات توزیع میوه شب عید خبر داد.
یدالله صادقی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص قیمت میوه شب عید اظهار داشت: بر اساس تفاهمی که بین ستاد تنظیم بازار و اتحادیه باغداران صورت گرفته است، قیمت هر کیلوگرم پرتقال بین 1500 تا 1600 تومان به سردخانه‌ها تحویل داده می‌شود.

وی افزود: قیمت هر کیلوگرم سیب درجه یک بسته‌بندی شده بین 3000 تا 3300 تومان و قیمت هر کیلوگرم سیب ممتاز و دست‌چین شده 3600 تا 3850 تومان به سردخانه‌ها تحویل داده می‌شود.
رئیس سازمان صنعت استان تهران گفت: دلیل تنوع قیمت سیب این است که این محصول از استانهای مختلفی تهیه می‌شود.

صادقی در خصوص شبکه توزیع سیب و پرتقال گفت: در حال طراحی این شبکه هستیم، تاکنون میادین میوه و تره‌بار، شبکه‌های صنفی و شبکه‌های زنجیره‌ای که امکان توزیع میوه دارند برای شب عید طراحی شده‌اند.
وی افزود: 3500 تن پرتقال و 2000 تن سیب برای استان تهران ذخیره‌سازی شده است و بر اساس تفاهم صورت گرفته با سازمان تعاون روستایی ذخیره‌سازی پرتقال در حال افزایش است.

صادقی در خصوص قیمت مصرف کننده میوه شب عید گفت: به قیمت‌های گفته شده قیمت جابجایی، نگهداری مجدد و سود شبکه توزیع نیز اضافه می‌شود و پس از آن قیمت مصرف‌کننده مشخص خواهد شد.
وی افزود: اگر دولت یارانه بدهد ممکن است قیمت تمام شده کاهش داشته باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٢-١٣٩٢, ١٣:٢٨

   

پر مبحث ترین ها