سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توزیع فرم هاي خوداظهاري يارانه تا پايان سال

مشاور معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری گفت : تاکید دولت این است که مردم با رضایت کامل از دستاوردهای این قانون استفاده کنند و کسانی هم که نیاز ندارند با رضایت کامل انصراف دهند.
مشاور معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری اعلام کرد : با توجه به اینکه دولت موظف است گام دوم هدفمندی یارانه ها را از ابتدای سال اینده اجرایی کند ، کارگروه های مسئول تلاش می کنند فرم های خوداظهاری یارانه نقدی تا پایان سال توزیع و اطلاعات هم جمع اوری شود.

سید کاظم دلخوش در مصاحبه با رادیو اقتصاد از مردم خواست با قضاوت دقیق و رضایت کامل برای ادامه دریافت یارانه نقدی یا انصراف اقدام کنند.

وی با اعلام اینکه هم اکنون حدود 75 میلیون نفر از یارانه نقدی استفاده می کنند ، تاکید کرد : پرداخت یارانه نقدی کسری جدی دارد و دولت تلاش می کند در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها این وضع ساماندهی و از بخش های تامین اجتماعی و تولید و بهداشت هم حمایت شود.

وی پیش بینی کرد این فرم ها در ده تا 20 روز اینده توزیع شود.

دلخوش گفت : تلاش می کنیم وضع درامدی مردم شناسایی و توزیع فرم های اینترنتی خوداظهاری مردم تا پایان سال انجام شود تا برای سال جدید اماده اجرای گام دوم شویم.

وی تاکید کرد : قانون هدفمندسازی یارانه ها برای ساماندهی ساختار اقتصادی کشور و حذف قاچاق کالا بوده و پیش بینی شده است ، افراد نیازمند از بقیه تفکیک شود که دولت یازدهم تلا ش می‌کند این روند را اصلاح کند.

مشاور معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری گفت : تاکید دولت این است که مردم با رضایت کامل از دستاوردهای این قانون استفاده کنند و کسانی هم که نیاز ندارند با رضایت کامل انصراف دهند.

وی گفت: قانون هدفمندی یارانه ها باید اجرایی و سهم بخش های مختلف تولیدی تأمین اجتماعی و یارانه نقدی مشخص شود و همه اجزای قانون اجرا شود.

دلخوش اظهار داشت : دولت می خواهد مرحله دوم هدفمندی یارانه ها را با توجه به اصلاح قیمت ها طوری ساماندهی کند که هم آسیب کمتری وارد شود و اهداف قانونگذار هم تأمین شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٢-١٣٩٢, ١١:١۵

   

پر مبحث ترین ها