سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ادامه توزیع سبد کالا تا 29 اسفند

به جز 4 و 5 روز ابتدایی توزیع سبد کالا، تدابیری اندیشیده شد که ازدحام جمعیت و تشکیل صف‌های طولانی برطرف شود و اگر قرار باشد سبد دیگری نیز توزیع شود قطعا مشکلی در مورد تشکیل صف‌های طولانی نخواهیم داشت.
دبیر اجرایی توزیع سبد کالا از ادامه توزیع سبد کالا تا روز پایانی سال یعنی ۲۹ اسفند ماه خبر داد و گفت: تا کنون ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر برابر با ۸۵ درصد مشمولان سبد کالای خود را دریافت کرده‌اند.

بهمن حاجعلی در گفت‌وگو با تسنیم، درمورد حجم دریافتی سبد کالا توسط مشمولان، اظهار داشت: تا کنون 14 میلیون 200 هزار نفر اقدام به دریافت سبد کالا کرده‌اند که بر این اساس حدود 85 درصد ذینفعان سبد کالای خود را دریافت کرده‌اند.

وی ادامه داد:‌ مشمولانی که هنوز سبد کالای خود را دریافت نکرده‌اند تا روز پایانی سال که 29 اسفند ماه است می‌توانند برای دریافت سبد خود اقدام کنند و اگرچه 29 اسفند ماه تعطیل است، اما فروشگاه‌های زنجیره‌ای از جمله رفاه، اتکا و شهروند باز بوده و شهروندان می‌توانند اقدام به دریافت سبد کنند.

دبیر اجرای توزیع سبد کالا همچنین گفت: به جز 4 و 5 روز ابتدایی توزیع سبد کالا، تدابیری اندیشیده شد که ازدحام جمعیت و تشکیل صف‌های طولانی برطرف شود و اگر قرار باشد سبد دیگری نیز توزیع شود قطعا مشکلی در مورد تشکیل صف‌های طولانی نخواهیم داشت.

با توجه به کاهش تعداد مشمولانی که هنوز سبد کالای حمایتی دولت را دریافت نکرده‌اند، تعداد شعب فروشگاه هایی که اقدام به توزیع سبد کالا می‌کنند کاهش پیدا کرده است بنابراین مردم به شعبی که همچنان توزیع سبد را ادامه می‌دهند مراجعه کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١٢-١٣٩٢, ١٧:١٣

   

پر مبحث ترین ها