سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تعیین تکلیف سهام عدالت تا 6 ماه دیگر

بروز شده : ٧-٠١-١٣٩٣, ١٢:۴٣    نسخه چاپی    
پارسال به علت برخی مسایل اقتصادی مهم از جمله هدفمندی یارانه ها و بودجه سال 93 موضوع بررسی سهام عدالت آنچنان که باید ادامه نیافت اما در سالجاری و در شش ماه اول این موضوع نهایی شده و تصمیمات مقتضی اتخاذ می شود.
ایرنا - معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس سازمان خصوص سازی گفت: تکلیف سهام عدالت حداکثر تا شش ماه آینده مسخص می شود.

علی اشرف عبدالله پورحسینی روز پنجشنبه در جمع مدیران اجرایی شهرستان مرند، افزود: به علت برخی نگاه های آلوده خاطره خوشی در زمینه سهام عدالت حاصل نشد، اما امیدواریم در دولت تدبیر و امید با اقدامات کارشناسی شده انحرافات پیش آمده برطرف و مردم از نتایج مناسب و ملموس آن بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه تا سه سال آینده سهام عدالت آزاد خواهد شد، اظهار کرد: پارسال به علت برخی مسایل اقتصادی مهم از جمله هدفمندی یارانه ها و بودجه سال 93 موضوع بررسی سهام عدالت آنچنان که باید ادامه نیافت اما در سالجاری و در شش ماه اول این موضوع نهایی شده و تصمیمات مقتضی اتخاذ می شود.

عبدالله پورحسینی با اشاره به اینکه وظیفه دولت آماده سازی بستر برای فعالیت های اقتصادی است، یادآوری کرد: بخشی از این بستر مربوط به مسایل بین المللی و خارجی و بخش دیگر به مسایل داخلی کشور مربوط می شود که با آغاز دولت یازدهم در هر دو زمینه پیشرفت هایی حاصل شده است.

وی بحث مذاکرات خارجی و ایجاد امید در واحدهای تولیدی داخلی را از جمله گام های مثبت و موثر دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

عبدالله پورحسینی گفت: فرمانداران و دستگاه های اجرایی شاخ و برگ دولت هستند و مردم به آنها به عنوان نمایندگان دولت تدبیر و امید می نگرند که با توجه به اهمیت جذب سرمایه گذاران در بخش های مختلف می توان با آماده کردن برخی طرح های دارای توجیه فنی و اقتصادی بهتر و موفق تر عمل کرد.

وی افزود: در این خصوص باید به پتانسیل های نسبی هر منطقه توجه داشت و برای بالفعل نمودن این مزیت ها فکر و تدبیر لازم را اتخاذ کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠١-١٣٩٣, ١٢:۴٣

   

پر مبحث ترین ها