سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سه محصول جدید خودرویی امسال وارد بازار مي‌شود

يكه زارع با بيان اينكه دنا و دو محصول جديد ديگر ايران خودرو در سال 93 به بازار عرضه مي شود افزود: در سال 93 توليدات ايران خودرو افزايش مي يابد كه اين افزايش توليد به برقراري تعادل در بازار و ثبات بيشتر قيمت ها منجر خواهد شد.
مدیرعامل ایران خودرو با اعلام افزایش تولیدات خودرویی در سال جاری گفت: دنا و دو محصول دیگر از سوی این شرکت روانه بازار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هاشم يكه زارع امروز در بازديد از مركز تماس شركت امداد خودرو ايران گفت: موج مسافرتي ايام نوروز از آخرين روزهاي سال گذشته آغاز شده و تا پانزدهم فروردين ماه ادامه خواهد داشت و ايران خودرو به عنوان بزرگترين خودروساز كشور وظيفه خود دانسته و مي داند كه در ايام خدمات پس از فروش و امدادي خود را به صورت ويژه ارائه كند.

مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو اظهارداشت: دنا و دو محصول جديد ديگر ايران خودرو در سال 93 به بازار عرضه مي شود. یکه زارع با بيان اينكه در 16 روزي كه از اجراي طرح مشترک امداد نوروزي 93 گذشته روزانه حدود 2 هزار خدمات امدادي به مسافران نوروزي ارائه شده است افزود: نزديک به 98 درصد از تماس هاي گرفته شده با امداد خودرو ايران در تماس اول پاسخ داده شده و در صورت نياز به خدمات، تيم هاي امدادي به طور ميانگين در مدت زمان كمتر از 22 دقيقه به محل اعلام شده از سوي هموطنان رسيده اند.

وی ادامه داد: در ايام تعطيلات نوروزي ناوگان امدادي شركت امداد خودرو ايران با 2200 تيم امدادي به ارائه خدمات به هموطنان پرداخته اند. علاوه بر اين 550 نمايندگي خدمات پس از فروش شركت نيز فعال بوده اند كه از اين ميان 270 نمايندگي خدمات خود را به صورت شبانه روزي ارائه كرده اند.

یکه زارع رضايت مشتري را محور اصلي تمام برنامه هاي اين شركت عنوان كرد و افزود: كاهش زمان انتظار براي ارائه خدمات امدادي مدنظر ما بوده و هست اما هدف اصلي اين است كه توليد محصولات شركت به لحاظ كيفي چنان ارتقا يابد كه مشتري دست كم در دو سال اول به جز براي تعويض فيلتر و روغن نيازي به مراجعه به تعميرگاه و نمايندگي ها نداشته باشد.

مدیرعامل ایران خودرو با بيان اينكه رسيدن به اين سطح از كيفيت در توليد محصولات دور از دسترس نيست تصریح کرد: اين موضوع به عنوان يكي از محورهاي كاري ايران خودرو در دستور كار قرار گرفته و سعي مي كنيم در 3 سال آينده به آن دست پيدا كنيم.

وي مشاركت با شركت ديگر خودروساز كشور در اجراي طرح امداد نوروزي 93 را رويكردي مثبت توصيف كرد و بیان داشت: ارائه خدمات به محصولات غير ايران خودروئي در چارچوب وظايف اجتماعي شركت صورت گرفته است.

وی در پاسخ به پرسش يكي از خبرنگاران در خصوص برنامه هاي اين شركت در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي اظهارداشت: همانطور كه قبلا هم اعلام كرديم يكي از مصداق هاي عملي و عملياتي تحقق سياست راهبردي اقتصاد مقاومتي توسعه صادرات و تامين ارز مورد نياز از اين طريق است. توسعه صادرات محصولات نيز فقط با افزايش كيفي توليد و خدمات پس از فروش امكانپذير خواهد بود.

يكه زارع با بيان اينكه دنا و دو محصول جديد ديگر ايران خودرو در سال 93 به بازار عرضه مي شود افزود: در سال 93 توليدات ايران خودرو افزايش مي يابد كه اين افزايش توليد به برقراري تعادل در بازار و ثبات بيشتر قيمت ها منجر خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠١-١٣٩٣, ١۵:۴٧

   

پر مبحث ترین ها