سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اطلاعیه شماره یک ستاد خبری فنی هدفمندی یارانه‌ها

بسترهای اینترنتی برای ثبت‌نام یارانه سرپرستان خانوار در 10 هزار دفترخدمات بانکی روستائی پست بانک ایران در سطح کشور همراه سایر دفاتر پیشخوان و پلیس + 10 مهیا بوده و هموطنان می توانند با مراجعه به این دفاتر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
ستاد خبری فنی هدفمندی یارانه ها در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اطلاعیه شماره (1) خود بر آغاز مطمئن برای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها با زیرساخت‌های ارتباطی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، ستاد خبری فنی هدفمندی یارانه‌ها در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد وزارت ارتباطات تمامی زیرساخت‌های فنی لازم به منظور ارائه خدماتی با کیفیت در حوزه ثبت نام فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها را با همکاری همه بخشهای ذی ربط مهیا کرده است.

تامین پهنای باند اینترنت یکی از حوزه‌هایی است که همه پیش‌بینی‌های لازم به منظور رفاه هرچه بیشتر هموطنان برای ثبت نام اینترنتی دریافت یارانه نقدی در کشور صورت گرفته و علاوه بر تخصیص پهنای باند مورد نیاز، پهنای باند پشتیبان نیز در نظر گرفته شده است.

از سوی دیگر، به منظور سرویس‌دهی در روستاها و فراهم آوردن شرایط لازم برای انجام ثبت نام اینترنتی هدفمندی یارانه‌ها برای روستاییان، تمامی دفاتر خدمات ارتباطی روستایی تجهیز شده و پهنای باند مورد نیاز در این مناطق نیز فراهم شده است.

در همین راستا، بسترهای اینترنتی برای ثبت‌نام یارانه سرپرستان خانوار در 10 هزار دفترخدمات بانکی روستائی پست بانک ایران در سطح کشور همراه سایر دفاتر پیشخوان و پلیس + 10 مهیا بوده و هموطنان می توانند با مراجعه به این دفاتر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش ستاد خبری فنی هدفمندی یارانه‌ها در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با توجه به این که ثبت نام از طریق اینترنت صرفاً در روزهای تعیین شده براساس آخرین شماره سمت راست از شماره ملی سرپرست خانوار میسر خواهد بود، به منظور فراهم آوردن اطمینان خاطر برای هموطنان، امکان ثبت نام در دفاتر پستی نیز فراهم خواهد بود.

در همین راستا و با توجه به محدودیت زمانی برای انجام ثبت نام و به منظور ایجاد تسهیلات مناسب برای هموطنان در طول مدت تعیین شده برای ثبت نام (بیستم تا سی و یکم فروردین ماه جاری) واحدهای پستی آمادگی ارایه خدمات به صورت شبانه روزی و در سه نوبت را دارا هستند که به محض اعلام مسوولان ذی ربط در ستاد ثبت نام هدفمندی یارانه‌های نقدی، دفاتر پستی به صورت شبانه روزی آماده انجام ثبت نام خواهند بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠١-١٣٩٣, ١٧:۵٩

   

پر مبحث ترین ها