سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سازمان بازرسی: حکم اعدام مه آفرید اجرا می شود

حکمی که صادر و قطعی شود به طور قطع اجرا خواهد شد.
رییس سازمان بازرسی کل کشور که رسیدگی به پرونده موسوم به اختلاس سه هزار میلیاردی را نیز بر عهده دارد درمورد برخی گمانه زنی ها مبنی بر احتمال نقض حکم اعدام مه آفرید امیرخسروی متهم اصلی این پرونده گفت: حکمی که صادر و قطعی شود به طور قطع اجرا خواهد شد.

به گزارش ایرنا، ناصر سراج در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت رد مال مه آفرید امیرخسروی نیز اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون رد مال خیلی خوب پیش رفته است و همچنان ادامه دارد.
رییس سازمان بازرسی کل کشور که پیشتر از برگزاری دادگاه محمود رضا خاوری مدیر عامل سابق و متواری بانک ملی در سال 93 خبر داده بود در مورد تاریخ برگزاری دادگاه وی گفت: در این پرونده وکیل معرفی شده است بنابراین دادگاه غیابی نخواهد بود.

سراج در مورد تاریخ برگزاری دادگاه نیز افزود: هر موقع رسیدگی پرونده آغاز شود اعلام خواهد شد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور همچنین در خصوص پرونده حادثه آتش سوزی در یک واحد تولیدی در خیابان جمهوری که منجر به مرگ دو کارگر زن شد ، افزود: تحقیقات این پرونده تمام شده و برای دادستانی، وزارت کشور و شورای شهر ارسال شده است.

وی همچنین در مورد پرونده آب پردیس نیز گفت :تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد و به دلیل محرمانه بودن گزارش ها نمی توانم جزییات را بیان کنم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠١-١٣٩٣, ١٣:٠۴

   

پر مبحث ترین ها