سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنگوی سازمان هدفمندسازی:

زمان ثبت‌نام یارانه تمدید نخواهد شد

در صورتی که تغییرات تا 22 اسفند در سامانه Refahi.ir درج نشده باشد، ‌باید فعلا در ترکیب خانوار قبلی خود ثبت نام کرده و در فرصتی که پس از پایان مهلت ثبت نام به آنها داده خواهد شد، نسبت به جداسازی اطلاعات اعضای خانوار خود و ثبت نام خانوار جدید اقدام نمایند. بدیهی است اطلاع رسانی‌ لازم در این مورد متعاقبا اعلام خواهد شد.
سخنگوی سازمان هدفمندسازی با اشاره به پیش‌بینی دولت از انصرافی‌‌های دریافت یارانه، گفت:‌ مهلت ثبت نام یارانه نقدی تمدید نخواهد شد.

نرگس نجفی در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این سوال که آیا امکان ویرایش و تغییر اطلاعات خانوار یا اشتباهات در ثبت اطلاعات وجود دارد، اظهارداشت: همان گونه که پیش‌تر نیز اعلام شد، سازمان فعلا برنامه‌ای برای ویرایش اطلاعات ندارد. اما بدیهی است هر تصمیمی در این باره اتخاذ شود، اطلاع رسانی‌ لازم به موقع انجام خواهد شد.

سخنگوی سازمان هدفمندی سازی یارانه‌ها درباره این که به غیر از امروز و فردا آیا مدت ثبت نام تمدید خواهد شد،‌ گفت: با عنایت به برنامه زمان‌بندی اعلام‌شده و اطلاع‌رسانی گسترده‌ای که در این مورد صورت گرفته، امکان هیچ گونه تمدید مهلت ثبت نام وجود ندارد.

نجفی در پاسخ به این سوال که ثبت نام تغییرات جدید ناشی از 4 واقعه حیاتی ( تولد، فوت، ازدواج و طلاق) چه موقع امکان‌پذیر می‌شود، گفت:‌ خانوارها‌یی که پیش از 22 اسفندماه سال گذشته تغییرات ناشی از 4 واقعه حیاتی مذکور را از طریق پلیس‌+10 در سامانه رفاهی درج کرده‌اند، تا پایان رو‌ز یکشنبه 31 فروردین ماه می‌توانند در قالب خانوار جدید نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

وی افزود:‌ در صورتی که تغییرات تا 22 اسفند در سامانه Refahi.ir درج نشده باشد، ‌باید فعلا در ترکیب خانوار قبلی خود ثبت نام کرده و در فرصتی که پس از پایان مهلت ثبت نام به آنها داده خواهد شد، نسبت به جداسازی اطلاعات اعضای خانوار خود و ثبت نام خانوار جدید اقدام نمایند. بدیهی است اطلاع رسانی‌ لازم در این مورد متعاقبا اعلام خواهد شد.

نجفی با اشاره به آمار و ارقام ثبت نام و انصراف دریافت کنندگان یارانه نقدی و پیش بینی‌های دولت بیان داشت:‌ بررسی ها تا این لحظه حاکی از این است که وضعیت تعداد ثبت نامی‌ها و انصرافی‌ها تقریباً منطبق بر پیش‌بینی دولت است.
telegram 19dey.com
محمود    30 فروردین 1393 21:00
تشکر از اینکه حرف مردم رو زدید. واقعا دو تا سوال مهم اینکه که مردمی که بااشتباهات سهوی تعداد خانوار هاشون رو کم زدند یا میزان درآمدشون رو اشتباه زدند کی میتونند اطلاعاتشون رو ویرایش کنند و همچنین اینکه کسانی که ثبت نام کردند و پیامک براشون نیومده چکار باید کنند؟؟؟؟؟؟
صدا و سیمای ما عوض پرسیدن این دو تا سوال اساسی از مسئولین سازمان هدفمندی، تمام گزارششون شده :
انصراف میدید؟ ثبت نام کردید؟ خدا وکیلی صدا و سیما خودش رو به خواب زده. 10 روزه منتظرم ببینم زمان ویرایش اطلاعات کی هستش. هیچ خبری نیست.
شما که به مسئولین دسترسی دارید پیگیری این دو تا سوال باشید. ممنون
  • 0
مریم    1 اردیبهشت 1393 00:13
خیلی خنده دارید به خدا واسه انصراف همیشه وقت دارید ولی برای تمدید ثبت نام هیچ امکانی نیست. شما دیگه از دولت قبلی هم زرنگ ترید. شما روی قبلی ها رو سفید کردید.
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠١-١٣٩٣, ٢٠:٠۵

   

پر مبحث ترین ها