سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انصراف ۱۰ تا ۱۵ درصدي مردم از دريافت يارانه/ تهراني‌ها پيشتاز در انصراف

ثبت‌نام از متقاضيان براي فاز دوم هدفمندي يارانه‌ها از روز 20 فرودين ماه آغاز شده که تا 29 فرودين‌ماه ادامه داشت.
طبق آخرين آمار، پس از ۱۰ روز ثبت‌نام از متقاضيان براي دريافت يارانه، بين ۱۰ تا ۱۵ درصد مردم کشور از دريافت يارانه انصراف داده‌اند که بيشترين حجم انصرافي‌ها مربوط به استان تهران است.

ثبت‌نام از متقاضيان براي فاز دوم هدفمندي يارانه‌ها از روز 20 فرودين ماه آغاز شده که تا 29 فرودين‌ماه ادامه داشت.طبق آخرين آمار پس از 10 روز ثبت‌نام از متقاضيان براي دريافت يارانه بين 10 تا 15 درصد مردم از دريافت يارانه انصراف داده‌اند، که بيشترين حجم انصرافي‌ها در استان تهران بوده است.سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها در اطلاعيه‌اي اعلام کرد روزهاي 30 و 31 فروردين براي ثبت‌نام يارانه‌اي جامانده‌ها و انصراف داوطلبان منصرف از دريافت يارانه در نظر گرفته شده است.
telegram 19dey.com
زلزله6ریشتری قرمز    31 فروردین 1393 14:10
مسئولین محترم خبرگزاری ؛ مگر اینکه شما کاری کنید و به طراحان فرم ثبت نام یارانه اعلام کنید که خیلی ناشیانه و گنگ عمل کرده اند !؟ هنوزم که هنوز است اکثر ثبت نام کنندگان یارانه منظور از میانگین در آمد خانواده را متوجه نشده و آن را بر تعداد اعضای خانوار هم تقسیم می کنند که در نتیجه تعداد افراد ثبت نام کننده با اعلام در آمد زیر 600 هزار تومان ، یا نا آگاهانه و یا آگاهانه با سوء استفاده از این مطلب ، خیلی بالا است !؟
  • +2

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠١-١٣٩٣, ١١:٣١

   

پر مبحث ترین ها