سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مردم نگران سهمیه بنزین 400 تومانی نباشند

در صورت اعلام نشدن سهیه بنزین خودروهای شخصی افراد می تواند از بنزین 400 تومان و 700 تومانی استفاده کنند و این سهمیه بدون محدودیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
معاون ستاد حمل و نقل سوخت کشور گفت: مردم نباید نگران سهمیه بنزین 400 تومان خود باشند چرا که این سهمیه در کارت سوخت آنها ابطال نمی شود لذا دلیل برای مراجعه بیش از حد به جایگاه ها نیست.
حسین هاشمی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص شلوغی برخی از جایگاههای سوخت اظهار داشت: متاسفانه برخی افراد به دلیل نبود آگاهی از سهیمه بنزین 400 تومانی به جایگاهها بیش از حد مراجعه کرده اند.
وی تصریح کرد: مردم نباید نگران سهمیه 400 تومان خود باشند چرا که این سهمیه در کارت سوخت آنها ابطال نمی شود.

هاشمی خاطرنشان کرد: در صورت اعلام نشدن سهیه بنزین خودروهای شخصی افراد می تواند از بنزین 400 تومان و 700 تومانی استفاده کنند و این سهمیه بدون محدودیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
وی گفت: برای حمایت از خدمات حمل و نقل عمومی و جلوگیری از افزایش کرایه‌ها سهمیه اردیبهشت ماه خودروهای عمومی تاکسی، وانت‌بار، آژانس و سایر خودروهای عمومی همانند ماه‌های قبل بدون تغییر سهمیه و قیمت از اول اردیبهشت اعمال می‌شود و این سهمیه‌ها تا زمان اجرای فاز دوم اعتبار دارد که با آغاز فاز دوم سهمیه‌های جدید اعمال می‌شود.

معاون ستاد حمل و نقل سوخت کشور اظهار داشت: طبق جلساتی که با ستاد هدفمندسازی یارانه و مسولان وزارتخانه داشتیم به نکته نظرات خوبی دست پیدا کردیم . با توجه به اجرای فاز نخست هدفمندسازی یارانه ما تجربیات خوبی در اجرای این موضوع داشتیم و به نظر بنده پتانسیل خوبی برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه فراهم است و افزایش قیمت به صورت شیب ملایم خواهد بود.
هاشمی در خصوص سهمیه اردیبهشت خودروهای شخصی تاکید کرد: فعلاً این خودروها تا آغاز فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها می‌توانند از ذخیره بنزین 400 تومانی ماه‌های قبل و بنزین‌ نیمه یارانه‌ای 700 تومانی استفاده نمایند و طی روزهای آینده قیمت و سهمیه خودروهای شخصی طبق مصوبات ستاد هدفمندی یارانه‌ها اعلام می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠١-١٣٩٣, ٢١:۵٧

   

پر مبحث ترین ها