سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افزایش نرخ کرایه حمل بار تا یک‌ماه آینده

بروز شده : ۶-٠٢-١٣٩٣, ١٧:٣٣    نسخه چاپی    
وی با بیان اینکه افزایش کرایه حمل متناسب با افزایش نرخ سوخت خواهد بود، بیان کرد: در حال حاضر نرخ سوخت گازوییل از 150 تومان به 250 تومان رسیده، بنابراین به نسبت 100 تومان افزایش، کرایه ها تغییر می‌کنند.
رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی کالای کشور از اعلام نرخ‌های جدید کرایه حمل بار تا یک‌ماه دیگر خبر داد و گفت: افزایش کرایه حمل بار متناسب با افزایش نرخ سوخت ( افزایش 67 درصدی قیمت گازوئیل سهمیه‌ای و 43 درصدی قیمت گازوئیل آزاد) خواهد بود.

حسین احمدی زاده در گفتگو با مهر در خصوص افزایش نرخ کرایه حمل بار با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به اینکه افزایش قیمت‌ها اثر روانی بر بازار نداشته باشد، کرایه حمل را افزایش نمی‌دهیم اما در حال انجام کار کارشناسی هستیم.

وی با بیان اینکه افزایش کرایه حمل متناسب با افزایش نرخ سوخت خواهد بود، بیان کرد: در حال حاضر نرخ سوخت گازوییل از 150 تومان به 250 تومان رسیده، بنابراین به نسبت 100 تومان افزایش، کرایه ها تغییر می‌کنند.

رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی کالای کشور تصریح کرد: بررسی افزایش قیمت با همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و تشکل صنفی در حال انجام است که تا یک ماه دیگر نتیجه آن اعلام می‌شود.

احمدی زاده با اشاره به اینکه قیمت‌ها با هماهنگی میان تشکل‌ها و دولت اعلام می‌شود، گفت: در ابتدا ممکن است افزایش قیمت به صورت پلکانی انجام شود تا تاثیر چندانی را بر بازار نگذارد اما در هرصورت این افزایش قیمت‌ها باید اعمال شود و اجتناب ناپذیر است.

وی با تاکید بر اینکه افزایش نرخ سوخت هزینه شرکت‌های حمل و نقل را افزایش می‌دهد، افزود: برای جبران هزینه ها باید نرخ کرایه افزایش پیدا کند اما بطور حتم افزایش نرخ‌ها متناسب با نرخ سوخت تغییر می‌کند.
براساس تصمیم دولت، قیمت گازوئیل سهمیه‌ای با حدود 67 درصد افزایش از 150 به 250 تومان و گازوئیل آزاد با حدود 43 درصد افزایش از 350 به 500 تومان افزایش یافته است.
telegram 19dey.com
قصه گو    6 اردیبهشت 1393 20:16
ابتدا قیمت بنزین خوب بود قیمت دلار هم خوب بود (پول ملی قوی بود)قیمت مسکن هم خوب بودهمه چیز سر جاش بود بعد یکی پیدا شد وگفت همه که بنزین مصرف نمی کنند.ترکیه بنزین چقدر وما چقدر(ولی نگفت درآمد تر ک ها چقدر وما چقدرو نگفت که تر کیه نفت نداره ولی ما داریم ) بعد دولت یک کمی قیمت بنزین رو افزایش دادسپس یک موج تورمی کشور را فرا گرفت.همه کار می کردند تا با هر جون کندنی با شرایط جدید وقیمت های جدیدکنار بیایند.اما در چند ماه اول این افزایش قیمت به کام دولت تموم شدودخل دولت از خرجش بیشتر وامورات کشور می چرخید. سپس این گرونی دامن خود دولت رو هم گرفت واین افزایش قیمت دیگه جواب گو نبود در این زمان بود که دوباره دولت سازگرونی بنزین رو کوک می کردیکی پیدا شدوگفت ما افزایش می دیم اما با یک شیب ملایم واینطوری بودکه دوباره بنزین گرون شد ودوباره همه چیز گرون شد اما با شیب ملایم واین شیب ملایم به دولت رسیددر این زمان بود که دولت بنزین رو سه باره گرون کرد و.....القصه سالها گذشت وگذشت واین افزایش قیمت حا مل های انرژی ادامه داشت تا اینکه دیگه تلمبه های پمپ های بنزین برای محاسبه قیمت بنزین هنگ می کردوجوابگو نبود
  • +1

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٢-١٣٩٣, ١٧:٣٣

   

پر مبحث ترین ها