سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت:

سقف توزیع سهام عدالت ۴۵ میلیون نفر است

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۴٧    نسخه چاپی    
پاک‌بین گفت: دولت در آینده نزدیک درباره تکلیف نهایی این طرح تصمیم می‌گیرد و وضع افراد جامانده از طرح توزیع سهام عدلت هم مشخص خواهد شد.
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت با بیان این که سقف توزیع سهام عدالت 45 میلیون نفر است، گفت: دولت در آینده نزدیک درباره تکلیف نهایی این طرح تصمیم می‌گیرد و وضع افراد جامانده از طرح توزیع سهام عدلت هم مشخص خواهد شد.

به گزارش ایلنا، داریوش پاک‌بین گفت: اجرای طرح بزرگ توزیع سهام عدالت بسیار بزرگ است و در چند مرحله مشمولان را افزایش دادند اما گاهی افراد مشمول بموقع ثبت‌نام و اقدام نکردند و جا ماندند.

وی افزود: با ساماندهی کارگران ساختمانی این طرح به مرحله نهایی نزدیک می‌شود و تاکنون 43 میلیون و 150 هزار نفر مشمول سهام عدالت شده‌اند.
پاک‌بین گفت: دولت در آینده نزدیک درباره تکلیف نهایی این طرح تصمیم می‌گیرد و وضع افراد جامانده از طرح توزیع سهام عدلت هم مشخص خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه کشوری تعاونی‌های سهام عدالت اعلام کرد: در اجرای طرح توزیع سهام عدالت در سال‌های 85 و 86 سود سهام معادل 1350 میلیارد تومان پرداخت و در ادامه قرار شد سود این سهام برای اقساط سهام اختصاص یابد.

پاک‌بین افزود: بدین ترتیب سهام عدالت زودتر آزاد می‌شود و می‌توان برای ورود این سهام به بورس اقدام کرد.
پاک‌بین گفت: این اقدام در اجرای قانون برنامه پنجم توسعه صورت می‌گیرد و از سال 87 به بعد هیچ سودی سهامداران عدالت توزیع نشده است.

وی افزود: در 6 مرحله توزیع سهام عدالت گروه‌های جمعیتی مختلفی سهام گرفتند اما برخی افراد در این گروه جاماندند که امیدواریم در مرحله تکمیلی که در آینده نزدیک اطلاع‌رسانی خواهد شد تا این افراد هم سهام عدالت را دریافت کنند و عدالت هم رعایت شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۴٧

   

پر مبحث ترین ها