سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آصفری در تذکر آئین‌نامه‌ای:

علی‌‌رغم پرداخت وام‌های کلان بانکی جوانان در صف دریافت وام 2 میلیونی ازدواج هستند

بروز شده : ۵-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۴٢    نسخه چاپی    
در شرایط کنونی بیش از 2 میلیون نفر در نوبت دریافت وام ازدواج هستند و چندین ماه است که از سوال اینجانب در خصوص پاسخگویی وزیر اقتصاد، برای عدم پرداخت وام ازدواج می‌گذرد و شاهد معوقات بانکی یا پرداخت وام‌های بدون حساب و کتاب و مبالغ هنگفت هستیم.
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی طی تذکری با اشاره به پرداخت وام‌های کلان بانکی از سختی‌های صورت گرفته برای پرداخت وام 2 میلیونی ازدواج برای جوانان اننقاد کرد.

محمدحسن آصفری با تذکر اصل 88 قانون اساسی و ماده 209 آیین‌نامه داخلی مجلس در جلسه علنی امروز مجلس مورخ 5 خرداد ماه گفت:‌ وقتی که نمایندگان سوالی را از وزرا داشته باشند باید ظرف مدت یک ماه بعد از ترتیبی که در نظر گرفته شده دنبال و در مجلس مطرح شود. ‌

وی افزود: در شرایط کنونی بیش از 2 میلیون نفر در نوبت دریافت وام ازدواج هستند و چندین ماه است که از سوال اینجانب در خصوص پاسخگویی وزیر اقتصاد، برای عدم پرداخت وام ازدواج می‌گذرد و شاهد معوقات بانکی یا پرداخت وام‌های بدون حساب و کتاب و مبالغ هنگفت هستیم.

به گزارش فارس، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خطاب به رئیس جلسه علنی مجلس اظهار داشت:‌ لازم است تا دستور دهید تا هیأت رئیسه طبق قسمی که یاد کرده وزیر هرچه سریع‌تر برای پاسخ به سوال در مجلس حاضر شود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۴٢

   

پر مبحث ترین ها