سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آصفری در تذکر آئین‌نامه‌ای:

علی‌‌رغم پرداخت وام‌های کلان بانکی جوانان در صف دریافت وام 2 میلیونی ازدواج هستند

بروز شده : ۵-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۴٢    نسخه چاپی    
در شرایط کنونی بیش از 2 میلیون نفر در نوبت دریافت وام ازدواج هستند و چندین ماه است که از سوال اینجانب در خصوص پاسخگویی وزیر اقتصاد، برای عدم پرداخت وام ازدواج می‌گذرد و شاهد معوقات بانکی یا پرداخت وام‌های بدون حساب و کتاب و مبالغ هنگفت هستیم.
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی طی تذکری با اشاره به پرداخت وام‌های کلان بانکی از سختی‌های صورت گرفته برای پرداخت وام 2 میلیونی ازدواج برای جوانان اننقاد کرد.

محمدحسن آصفری با تذکر اصل 88 قانون اساسی و ماده 209 آیین‌نامه داخلی مجلس در جلسه علنی امروز مجلس مورخ 5 خرداد ماه گفت:‌ وقتی که نمایندگان سوالی را از وزرا داشته باشند باید ظرف مدت یک ماه بعد از ترتیبی که در نظر گرفته شده دنبال و در مجلس مطرح شود. ‌

وی افزود: در شرایط کنونی بیش از 2 میلیون نفر در نوبت دریافت وام ازدواج هستند و چندین ماه است که از سوال اینجانب در خصوص پاسخگویی وزیر اقتصاد، برای عدم پرداخت وام ازدواج می‌گذرد و شاهد معوقات بانکی یا پرداخت وام‌های بدون حساب و کتاب و مبالغ هنگفت هستیم.

به گزارش فارس، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خطاب به رئیس جلسه علنی مجلس اظهار داشت:‌ لازم است تا دستور دهید تا هیأت رئیسه طبق قسمی که یاد کرده وزیر هرچه سریع‌تر برای پاسخ به سوال در مجلس حاضر شود.
telegram 19dey.com

تگها: آصفری, پرداخت وام های کلان, وام 2 میلیونی ازدواج, وزیر اقتصاد

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۴٢

   

پر مبحث ترین ها