سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باهنر: برخورد با مفاسد اقتصادی باید از دانه‌درشت‌ها آغاز شود

بروز شده : ۶-٠٣-١٣٩٣, ١۴:۴٣    نسخه چاپی    
الاخره روند اجرای این حکم قدری طول کشید و توضیح آقایان هم این بود که ما می‌خواستیم اموال بیت‌المال و مردم را از چنگ آنان خارج کنیم که این کار انجام شد، در هر صورت از قوه قضاییه تشکر می‌کنیم و معتقدیم قوه قضاییه باید عاقلانه، عادلانه و البته شجاعانه این کار دنبال کنند.
نایب رئیس دوم مجلس با تأکید بر اینکه دولت و مجلس باید کاری کنند که زمینه‌های رشد مفاسد اقتصادی از بین برود، گفت: برخورد با مفسدین اقتصادی باید از دانه‌درشت‌ها آغاز شود.

محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران و نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اقدام اخیر قوه قضاییه در اعدام مه‌آفرید خسروی یکی از مفاسد اقتصادی، اظهار داشت: مجلس تاکنون چندین دفعه صحبت‌های مفصلی درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی انجام داده است، آخرین جلسه مجلس در این زمینه نیز هفته گذشته با آقای اژه‌ای دادستان کل‌کشور برگزار شد و آقای اژه‌ای توضیحات خوب و جامعی را در این زمینه مطرح کرد.

وی افزود: در هر صورت توقع مجلس که بازتاب‌دهنده مطالبه عموم مردم است، این است که با فساد اقتصادی باید به صورت ریشه‌ای برخورد شود و قاعدتاً در این زمینه باید از دانه درشت‌ها آغاز شود و کار پیش رود.

نایب رئیس مجلس بر همین اساس یادآور شد: بالاخره روند اجرای این حکم قدری طول کشید و توضیح آقایان هم این بود که ما می‌خواستیم اموال بیت‌المال و مردم را از چنگ آنان خارج کنیم که این کار انجام شد، در هر صورت از قوه قضاییه تشکر می‌کنیم و معتقدیم قوه قضاییه باید عاقلانه، عادلانه و البته شجاعانه این کار دنبال کنند.
باهنر در پایان خاطرنشان کرد: البته همه کار هم این نیست و باید از طرفی قانونگذار و دولت کاری کنند که زمینه‌های رشد مفاسد اقتصادی از بین برود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٣-١٣٩٣, ١۴:۴٣

   

پر مبحث ترین ها