سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو هفته آینده از سوی شورای رقابت ‌اعلام می‌شود‌

بروز شده : ٨-٠٣-١٣٩٣, ١۵:٢٩    نسخه چاپی    
نظر شورای رقابت افزایش 3 یا 4 درصدی قیمت خودرو آن هم صرفا بر قیمت واقعی خواهد بود و به هیچ عنوان قیمت‌گذاری خودرو مسکوت نخواهد ماند.
عضو شورای رقابت گفت: پس از مذاکره با وزیر صنعت و اعلام نظر وزیر در مورد تعیین قیمت خودرو، قرار شد فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو از سوی شورای رقابت نهایی و اعلام شود.

علی مددی امروز در گفت‌وگو با فارس در تبریز اظهار کرد: قیمت‌های خود‌ساخته خودرو و آشفته‌بازاری که برای این حوزه به وجود آمده ‌دست‌پرورده خود خودروسازان و از طرف انحصارگران این بخش است.
وی با اشاره به اظهار‌نظرهای چند روز گذشته در ‌ارتباط‌ با قیمت خودرو گفت: افزایش 3 یا 4 درصدی قیمت خودرو بر قیمت واقعی اعمال می‌شود نه قیمت حبابی کنونی بازار.

مددی اضافه کرد: قیمت خودرو براساس فرمول قبلی تعیین می‌شود و صرفا تورمی بخشی به فرمول قبلی اضافه می‌شود و تغییر در فرمول قیمت‌گذاری اتفاق نخواهد افتاد.
نماینده مردم میانه در مجلس پیش‌بینی کرد تورم بخشی نیز به میزان 2 صدم خواهد بود.

مددی تاکید کرد: نظر شورای رقابت افزایش 3 یا 4 درصدی قیمت خودرو آن هم صرفا بر قیمت واقعی خواهد بود و به هیچ عنوان قیمت‌گذاری خودرو مسکوت نخواهد ماند.
وی که قبلا از اعلام قیمت خودرو توسط شورای رقابت در روز چهارشنبه این هفته خبر داده بود، گفت: به دلیل اختلاف نظرهایی که درباره دیدگاه دولت مبنی بر مسکوت ماندن قیمت خودرو و یا عدم افزایش قیمت خودرو وجود داشت اعلام رسمی قیمت خودرو توسط شورای رقابت به هفته آینده موکول شد.

رئیس شورای رقابت دیروز با بیان اینکه جلسه امروز این شورا برگزار نمی‌شود، گفت: پس از مذاکره با وزیر صنعت و اعلام نظر وزیر در مورد تعیین قیمت خودرو، قرار شد فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو از سوی شورای رقابت نهایی و اعلام شود.
telegram 19dey.com

تگها: شورای رقابت, قیمت خودر, فرمول جدید قیمت‌گذاری, افزایش 3 یا 4 درصدی قیمت خودرو

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٣-١٣٩٣, ١۵:٢٩

   

پر مبحث ترین ها