سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قیمت جدید سیمان فردا اعلام می‌شود

گزارشات تولیدکنندگان از وضعیت صنعت سیمان نشان از افزایش قیمت بیش از 22 درصد می‌دهد اما امیدواریم در جلسات خود با مسئولان وزارت صنعت به قیمت معقولی برای سیمان دست پیدا کنیم تا در راستای آن قیمت‌های صادارتی این محصول نیز تا حد معقولی مناسب تعیین شود.
دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان از اعلام قیمت جدید سیمان در جلسه فردای تولیدکنندگان با مسئولان وزارت صنعت ،معدن و تجارت خبر داد.

عبدالرضا شیخان در گفت‌ و گو با تسنیم، با اشاره به اینکه قیمت سیمان در جلسه فردای(18 خردادماه) تولیدکنندگان سیمان و نمایندگان وزارت صنعت تعیین خواهد شد، اظهار داشت: انجمن کارفرمایان صنعت سیمان گزارش حسابرسی کاملی را از چگونگی وضعیت صنعت سیمان کشور به مسؤلان وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه نموده است که امیدواریم براساس این اطلاعات فردا تصمیم مناسبی برای قیمت سیمان گرفته شود.

وی اضافه کرد: گزارشات تولیدکنندگان از وضعیت صنعت سیمان نشان از افزایش قیمت بیش از 22 درصد می‌دهد اما امیدواریم در جلسات خود با مسئولان وزارت صنعت به قیمت معقولی برای سیمان دست پیدا کنیم تا در راستای آن قیمت‌های صادارتی این محصول نیز تا حد معقولی مناسب تعیین شود.
پیش از این شیخان در گفت‌وگو با تسنیم، به جلسات کارشناسی فعالان صنعت سیمان با معاونین وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تعیین قیمت سیمان اشاره کرده بود و گفت: در طول هفته های اخیر جلسات بسیار خوبی با مسئولان وزارت صنعت برگزار شده است به طوری که نظرات آنها نیز بر افزایش قیمت سیمان مثبت بود.

وی افزود: در جلسات خود با مسئولان وزارت صنعت گزارش مفصلی از وضعیت صنعت سیمان مطرح شد که در ادامه علاوه بر منطقی بودن افزایش قیمت این محصولات صحبت هایی هم برای حمایت از تولیدکنندگان این بخش مطرح شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩٣, ٢١:٣٨

   

پر مبحث ترین ها