سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قیمت زولبیا و بامیه برای ماه رمضان مصوب شد

قیمت ‌در سطح شهرهای مختلف متفاوت است و در شهرهایی مثل اصفهان،تبریز،شیراز و دیگر شهرهای بزرگ قیمت ها مشابه تهران است. وی گفت:‌ قیمت های پیشنهادی خودمان را به کمیسیون نرخ اتاق اصناف ارسال کردیم که بعد از بررسی و تصویب آن ها این نرخ به تصویب رسیده و به ما اعلام شد.
رییس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان اعلام کرد: قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک در ماه مبارک رمضان 8500 تومان و درجه 2 به قیمت 8هزار تومان برای استان تهران مصوب شد.

محمد نصرتی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: قیمت ‌در سطح شهرهای مختلف متفاوت است و در شهرهایی مثل اصفهان،تبریز،شیراز و دیگر شهرهای بزرگ قیمت ها مشابه تهران است.
وی گفت:‌ قیمت های پیشنهادی خودمان را به کمیسیون نرخ اتاق اصناف ارسال کردیم که بعد از بررسی و تصویب آن ها این نرخ به تصویب رسیده و به ما اعلام شد.

وی بیان کرد: سال گذشته هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک در ماه مبارک رمضان 7هزار تومان و درجه 2به قیمت 6هزار و 500 تومان بود.
رییس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان گفت: مصرف کنندگانی که در رابطه با کیفیت و یا قیمت زولبیا و بامیه شکایتی دارند می توانند با شماره تلفن های اتحادیه 66944411 و یا 66944499 تماس بگیرند تا اقدامات لازم صورت گیرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٣-١٣٩٣, ٢٢:١٧

   

پر مبحث ترین ها