سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نرخ های متنوع حمل‌ونقل هوایی از هفته جاری اجرایی می شود

وی با بیان اینکه اجرای طرح شامل بلیت هایی که قبل از ابلاغ آن فروخته شده اند نمی شود، گفت در طی اجرای طرح جلسات دوره ای برحسب نیاز با حضور نمایندگان کلیه شرکت های هواپیمایی در محل سازمان جهت بررسی مشکلات احتمالی تشکیل خواهد شد.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: نرخ های متنوع حمل و نقل هوایی از هفته جاری به اجرا گذاشته می شود.

علیرضا جهانگیریان افزود: متنوع سازی نرخ بلیت هواپیما براساس بند "ب" ماده 161 قانون برنامه پنجم توسعه کشور و با تایید اجرایی شدن آن توسط شورای عالی هواپیمایی کشوری صورت گرفته است.
وی با بیان این که سازمان هواپیمایی کشوری در راستای نظارت بر حسن اجرای طرح دستورالعملی را تهیه و جهت اجرا به شرکت هواپیمایی ابلاغ کرده است، تصریح کرد: در همین راستا شرکت های هواپیمایی، ضمن اعلام نرخ های متنوع به سازمان هواپیمایی کشوری که در برخی مسیرها پائین تر از نرخ های فعلی و تا درصدی بالاتر از آن تعیین شده است به فروش بلیت ادامه می دهند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری یادآورشد: براساس این دستورالعمل شرکت های هواپیمایی موظفند آمار پروازهای انجام شده خود را به طور فصلی با لحاظ کردن ضریب اشغال صندلی، میزان تاخیرات یا لغو پروازها به دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری ارسال کنند.
جهانگیریان ادامه داد: همچنین شرکت های هواپیمایی باید فهرست نرخ های پروازی خود در مسیرهای مختلف را به صورت به هنگام در دسترس عموم قرار داده و آمار عملکرد مالی و عملیاتی شرکت را به به سازمان ارسال کنند.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه اجرای طرح شامل بلیت هایی که قبل از ابلاغ آن فروخته شده اند نمی شود، گفت در طی اجرای طرح جلسات دوره ای برحسب نیاز با حضور نمایندگان کلیه شرکت های هواپیمایی در محل سازمان جهت بررسی مشکلات احتمالی تشکیل خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٣-١٣٩٣, ١۴:٢٨

   

پر مبحث ترین ها