سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اختصاص سبد کالای ویژه ماه مبارک رمضان به خانواده زندانیان نیازمند

بر خلاف سبد کالای ویژه ایام نوروز، سبد کالای ویژه ماه مبارک رمضان فقط به خانواده هایی که از انجمن مستمری دریافت می کنند، تحویل می شود.
معاون انجمن حمایت از خانواده زندانیان مرکز از اختصاص سبد کالای ویژه ماه مبارک رمضان به خانواده های تحت پوشش این انجمن خبر داد.

عباس سنگانیان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هر ساله در ایام ماه مبارک رمضان از محل کمک های سازمان های حمایتی همچون بهزیستی، کمیته امداد و شهرداری، ارزاقی به خانواده های زندانیان نیازمند تحت پوشش انجمن اختصاص می یابد اما امسال فقط موفق شدیم از بهزیستی، کمک هایی را دریافت کنیم.

معاون انجمن حمایت از زندانیان مرکز گفت: بر خلاف سبد کالای ویژه ایام نوروز، سبد کالای ویژه ماه مبارک رمضان فقط به خانواده هایی که از انجمن مستمری دریافت می کنند، تحویل می شود.

سنگانیان ادامه داد: بیش از پنج هزار نفر از خانواده زندانیان نیازمند به صورت دوره ای و موردی از انجمن حمایت از خانواده زندانیان نیازمند خدمات دریافت می کنند اما از این تعداد فقط حدود 400 تا 500 خانواده مستمری می گیرند.

معاون انجمن حمایت از خانواده زندانیان نیازمند، ارزش ریالی سبد کالای ویژه ماه مبارک رمضان را 70 تا 100 هزار تومان عنوان کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:٣٨

   

پر مبحث ترین ها