سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

۱۳ خودروی جدید سایپا در راه‌اند

بروز شده : ۴-٠٨-١٣٩٣, ١٩:۴۶    نسخه چاپی    
وی اضافه کرد: برای جایگزینی محصولات فعلی سایپا پروژه‌های وسیع و بی سابقه‌ای داریم و حداقل 13 محصول جدید به بازار عرضه می‌کنیم.
مدیرعامل سایپا با بیان اینکه حداقل ۱۳ محصول جدید به بازار عرضه می‌کنیم، گفت: کار کردن روی محصولات قدیمی و به روز کردن آنها برای ما هزینه‌های سنگین‌تری خواهد داشت و مشتریان نیز از این محصولات ناراضی هستند.

مدنی در آئین آغاز مجدد طرح جایگزینی خودروهای فرسوده با بیان اینکه وضعیت خودروسازها در یکسال گذشته با ثبات و رو به رشد بوده است گفت: در تولید خودروهای سواری رشد 40 درصدی و در تولید خودروهای تجاری و نیمه‌سنگین رشد 35 درصدی داشته‌ایم که به طور میانگین تولیدات ما 36 یا 37 درصد رشد داشته است و اواخر سال به افزایش 60 درصدی تولید خودرو نسبت به سال گذشته می‌رسیم.
وی اضافه کرد: برای جایگزینی محصولات فعلی سایپا پروژه‌های وسیع و بی سابقه‌ای داریم و حداقل 13 محصول جدید به بازار عرضه می‌کنیم.

مدیر عامل سایپا تصریح کرد: کار کردن روی محصولات قدیمی و به روز کردن آنها برای ما هزینه‌های سنگین‌تری خواهد داشت و مشتریان نیز از این محصولات ناراضی هستند.
وی تاکید کرد: امسال همه خودورهای ما با استاندارد یورو 4 عرضه می‌شود و برای ارتقا به استاندار یورو 5 هم برنامه داریم.

وی اضافه کرد: متاسفانه خودروسازها در رعایت استانداردهای روز دنیا تعلل کردند که منجر به ابلاغیه‌های تکلیفی دولت شده است.
مدنی با بیان اینکه خودروسازها ظرفیت تولید 2 میلیون دستگاه خودرو در سال را دارند و برای فروش بیشتر باید برنامه‌ریزی کنند گفت: یکی از روش‌های فروش استفاده از ظرفیت جایگزینی خودروهای فرسوده است که بازار ثابت تضمین شده‌ای برای سال‌های آینده دارد و به محیط زیست هم کمک می‌کند.

وی اظهار داشت: قبل از سال 57 که ما دانشجو بودیم نیز مسئله آلودگی هوا خیلی جدی بود و دلیل آن هم نقش بالای خودروهای کاربراتوری در آلودگی هواست چنانکه این خودروها 30 برابر خودروی معمولی آلودگی ایجاد می‌کنند.
به گزارش فارس، مدیر عامل سایپا ادامه داد: خواهش می‌کنیم با کمک دولت جایگزین خودروهای فرسوده کاربراتوری و موتورسیکلت‌ها سرعت بگیرد؛ 60 هزار دستگاه برای شروع کار خوب است اما امیدواریم به دو تا سه برابر برای سال‌های آینده برسد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٨-١٣٩٣, ١٩:۴۶

   

پر مبحث ترین ها