سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعلام جزئیات کاهش شهریه علمی کاربردی

طوری برنامه ریزی می کنیم که بتوان این 3 درصد باقیمانده را برای امورات اساسی سیستم آموزشی و رفاه دانشجویان، صرف کنیم.
پس از دستور سرپرست وزارت علوم مبنی بر کاهش شهریه های دانشگاه جامع علمی کاربردی از 15 درصد به 12 درصد، سرپرست این دانشگاه جزئیات برگرداندن 3 درصد باقیمانده را اعلام کرد.

مسعود شفیعی در گفت‌وگو با مهر در این باره، اظهار داشت: طوری برنامه ریزی می کنیم که بتوان این 3 درصد باقیمانده را برای امورات اساسی سیستم آموزشی و رفاه دانشجویان، صرف کنیم.

وی با اشاره به یک پیشنهاد رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها که بهتر است باقیمانده شهریه دریافتی از دانشجویان پس از کسر 12 درصد در امور فرهنگی سرمایه گذاری شود، در پاسخ به پرسش مهر درباره اینکه شهریه ها به دانشجویان برگردانده می شود یا نه، گفت: در طرحی که آماده می کنیم، این 3 درصد هزینه می شود و در واقع به نفع دانشجویان هم است چون در ارتقاء مسائل فرهنگی تاثیر گذار خواهد بود.

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی، خاطرنشان کرد: از معاون اداری مالی دانشگاه علمی کاربردی خواسته ام نتایج این بررسی را ظرف امروز و فردا اعلام کند؛ این طرح در نهایت در اختیار سرپرست وزارت علوم قرار می گیرد تا حرف آخر را بزند. در این زمینه هیأت امنای دانشگاه هم باید نظر خود را اعمال کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٨-١٣٩٣, ١٠:٣١

   

پر مبحث ترین ها