سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اختصاص وام نوسازی به 4000 تاکسی

بروز شده : ٩-٠٩-١٣٩٣, ١٠:٢٠    نسخه چاپی    
از محل ردیف و تبصره بیست و پنجم باید شهرداری تهران به رانندگان تاکسی وام قرض الحسنه می‌داد که بر اساس گزارشی که داده است تا کنون 50 درصد رانندگان از این وام بهره مند شده‌اند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اشاره به تصویب شورای شهر تهران مبنی بر بودجه ریزی عملیاتی در شهرداری تهران گفت: بر این اساس شهرداری موظف است بودجه سال 94 را عملیاتی ارائه کند.

به گزارش ایسنا، علیرضا دبیر گفت:‌در بودجه سال 93 در تبصره سی و هفتم آمده که شهرداری باید بودجه سال 94 را به صورت عملیاتی ارائه کند بر همین اساس مواد بودجه سال 94 تغییرات اساسی دارد.

وی افزود: در احکام برنامه پنج ساله نیز برعملیاتی شدن بودجه اشاره شده است برهمین اساس کمیسیون برنامه و بودجه شورا هفت ماه در جلسات مستمر این موضوع را پیگیری می‌کند به طوری که جلسات توجیهی و آموزشی را برای مناطق برگزار می‌کنیم تا به سمت عملیاتی شدن بودجه حرکت کنیم.

دبیر در خصوص وام قرض الحسنه رانندگان تاکسی که توسط شهرداری تهران واگذار شده است گفت:‌ از محل ردیف و تبصره بیست و پنجم باید شهرداری تهران به رانندگان تاکسی وام قرض الحسنه می‌داد که بر اساس گزارشی که داده است تا کنون 50 درصد رانندگان از این وام بهره مند شده‌اند.

وی افزود: مبلغی در اختیار شهرداری قرار داده بودیم که از آن بابت اعطای امکاناتی مانند بیمه تکمیلی و پرداخت وام قرض الحسنه به رانندگان تاکسی استفاده کند. بر همین اساس تا کنون 50 درصد رانندگان وام دریافت کرده‌اند و بر اساس همین گزارش 4000 خودروی فرسوده از طریق بانک صادرات هریک مبلغ 20 میلیون تومان وام برای نوسازی ناوگان تاکسی رانی دریافت کرده‌اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٩-١٣٩٣, ١٠:٢٠

   

پر مبحث ترین ها