سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کلیات بودجه ۹۴ تصویب شد

آقای نوبخت بر همین اساس از نمایندگان خواست تا به کلیات لایحه بودجه رای مثبت دهند و هرگونه پیشنهاد اصلاحی نمایندگان در خصوص بودجه در جریان بررسی جزئیات این لایحه مورد بررسی و اعمال قرار گیرد.

کلیات لایحه بودجه سال۹۴ با موافقت ۲۱ نفر از اعضا در کمیسیون تلفیق مجلس تصویب شد.

به گزارش تسنیم، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 94 در خصوص جلسه امروز بعد از ظهر این کمیسیون، اظهار داشت: در نشست امروز کلیات لایحه بودجه سال آینده با 21 رای موافق، 12 رای مخالف و 2 رای ممتنع به تصویب رسید.

وی گفت: کمیسیون تلفیق در نشست‌های اخیر خود برای بررسی کلیات لایحه بودجه بحث‌ و بررسی‌های بسیاری را انجام داد و در جلسه امروز سخنان محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور در تصویب کلیات بودجه بسیار تاثیرگذار بود.

این نماینده مجلس تصریح کرد: آقای نوبخت در این جلسه با تاکید بر لزوم تصویب کلیات بودجه گفت که "اگر کلیات این لایحه پیشنهادی دولت به تصویب نرسد شاید در اذهان عمومی این تصور آید که بین دولت و مجلس همگرایی وجود ندارد."

جعفرزاده ادامه داد: آقای نوبخت بر همین اساس از نمایندگان خواست تا به کلیات لایحه بودجه رای مثبت دهند و هرگونه پیشنهاد اصلاحی نمایندگان در خصوص بودجه در جریان بررسی جزئیات این لایحه مورد بررسی و اعمال قرار گیرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١٠-١٣٩٣, ٢٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها