سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دولت میراث دار 77 هزار طرح نیمه تمام است

سلطانی فر تاکید کرد: رئیس جمهوری تاکید دارند که هیات دولت روی طرح های نیمه تمام تمرکز کنند تا این طرح ها تکمیل شود.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی وگردشگری گفت: دولت یازدهم میراث دار 77 هزار طرح نیمه تمام است که به اعتباری بالغ بر 480 هزار میلیارد تومان نیاز دارد.
 
مسعود سلطانی فرˈ عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان خمینی شهر با اشاره طرح های نیمه کاره زیادی که توسط دولت های گذشته کلنگ خورده است، گفت: بیشتر طرح های نیمه تمام و به زمین مانده بدون مطالعه و کارشناسی بوده است .

سلطانی فر تاکید کرد: رئیس جمهوری تاکید دارند که هیات دولت روی طرح های نیمه تمام تمرکز کنند تا این طرح ها تکمیل شود.

سلطانی فر با تاکید براینکه از ماه ها قبل از سفرهای استانی، مسائل و مشکلات هر استان و شهرستان مورد بررسی قرار می گیرد، گفت: در جلسات ویژه استان اصفهان چهار محور تامین آب استان، مشکلات حوزه کشاورزی، بهداشت و درمان و رونق گردشگری در اولویت اقدامات سفر استانی رئیس جمهور قرار دارد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور با تاکید براینکه بررسی مشکلات گردشگردی و میراث فرهنگی در اولویت مصوبات هیات دولت قرار دارد، گفت: صنعت گردشگری یکی از فعال ترین بخش های در آمدی استان اصفهان است و دولت نگاهی وِیژه به این بخش دارد.

به گزارش ایرنا، سلطانی فر اعلام با بیان اینکه با دستور شخص رئیس جمهور اعتبارات خیلی خوبی برای مرمت و بازسازی اماکن و آثار تاریخی و میراث فرهنگی در نظرگرفته شده، گفت: به دستور رئیس جمهوری مقرر شد از تسهیلات بانکی کشور برای حمایت از صنعت گردشگری شهرهای استان اصفهان به غیر از مرکز استان استفاده کنیم .

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١١-١٣٩٣, ٠٠:۴٢

   

پر مبحث ترین ها