سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

100 میلیون سیم کارت در دست ایرانی ها

مدیرعامل شرکت ارتباطات ثابت ایران (آشنای اول) گفت: بیش از 100 میلیون سیم کارت در کشور وجود دارد که مکالمه از طریق این سیم کارت ها بخش زیادی از مشکلات جامعه را حل کرده است.
به گزارش ایرنا، ˈعلی کارگزارˈ روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمان، افزود: خدمات شرکت مخابرات به صورت مستقیم در اختیار اقشار مختلف جامعه قرار می گیرد و ما با آحاد جامعه ارتباط و سر و کار داریم.

وی افزود: خدماتی که شرکت مخابرات به سایر دستگاه ها ارائه می کند نیز خدمات آنها را به صورت تصاعدی افزایش می دهد.

مدیرعامل سابق شرکت مخابرات استان کرمان نیز در این آیین گفت: در مدت زمان 51 ماهه فعالیت در کرمان، در هر روز 860 خط تلفن همراه و 40 خط تلفن ثابت واگذار شده و در هر پنج روز نیز یک ایستگاه تلفن همراه نصب و راه اندازی شده است.

ˈعلیرضا مهدویˈ عنوان کرد: در این مدت در هر ماه، هشت دستگاه یا سازمان به شبکه فیبر نوری وصل شده و هر یک ماه یک دفتر پیشخوان دولت الکترونیک به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به اینکه در هر ماه به طور متوسط یک هزار و 200 پورت پرسرعت اینترنت نصب و راه اندازی شده است، ادامه داد: ماهانه پنج میلیارد ریال در بخش دیتا سرمایه گذاری و در مجموع 252 میلیارد ریال در این بخش هزینه شده است.

به گزارش ایرنا در این آیین از تلاش های ˈعلیرضا مهدویˈ تقدیر شد و ˈ محمد دوست محمدیˈ به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت در استان کرمان فعالیت خود را آغاز کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٩-١٣٩٢, ١۶:٢٧

   

پر مبحث ترین ها