سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چهار مجروح در اثر برخورد 3 دستگاه خودرو با یکدیگر در قم

یک دستگاه سواری پژو که از مسیر بهشت معصومه به طرف ترمینال در حال حرکت بود ناگهان وارد لاین مخالف شد و با یک دستگاه سواری وانت و یک دستگاه سواری پژو برخورد کرد که بلافاصله تیم نجات از ایستگاه شماره 2 از ترمینال اعزام و ضمن رعایت نکات ایمنی چهار مصدوم داخل خودرو رها سازی شده و تحویل عوامل اورژانس داده شدند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم از مجروح شدن چهار نفر در اثر برخورد سه دستگاه خودرو با یکدیگر در این استان خبر داد.

عباس جعفری در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: طی 48 ساعت گذشته 16 عملیات آتش نشانی انجام شد که شامل هفت مورد حریق، هفت مورد ایمن سازی و 2 عملیات نجات می شود.

وی گفت: حریق های بوقوع پیوسته طی 48 ساعت گذشته شامل 2 حریق ضایعات، یک حریق کوره آجر پزی، یک حریق خودروی نیسان، یک حریق بخاری داخل نجاری، یک حریق مغازه پرده فروشی و یک حریق پکیج حرارتی یکی از مسافرخانه ها می شود.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم بیان کرد: ایمن سازی های انجام شده شامل 2 مورد بازگشایی درب خودرو، یک مورد محبوس شدن کودک داخل سواری پراید، یک مورد محبوس شدن داخل آپارتمان، یک مورد تصادف موجب نشت بنزین و همچنین سقوط خودرو داخل گودال و داخل چاه می شود.

وی گفت: نجات های انجام شده شامل یک مورد آسانسور و تصادف سه دستگاه خودرو می شود.

جعفری ادامه داد: تصادف سه دستگاه خودرو در ابتدای جاده قدیم قم-تهران بعد از ترمینال منجر به مصدوم شدن چهار سرنشین خودرو و یک عابر شد.

وی اضافه کرد: یک دستگاه سواری پژو که از مسیر بهشت معصومه به طرف ترمینال در حال حرکت بود ناگهان وارد لاین مخالف شد و با یک دستگاه سواری وانت و یک دستگاه سواری پژو برخورد کرد که بلافاصله تیم نجات از ایستگاه شماره 2 از ترمینال اعزام و ضمن رعایت نکات ایمنی چهار مصدوم داخل خودرو رها سازی شده و تحویل عوامل اورژانس داده شدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم بیان کرد: در روزهای یکشنبه و دوشنبه به صورت ثابت کودکان از مهدهای کودک به مرکز آموزش آتش نشانی رفته و آموزش های لازم را می بینند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٠-١٣٩٢, ٠٨:٣٩

   

پر مبحث ترین ها