سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زورگیر سبزه‌میدان را شناسایی کنید+عکس

من در منطقه سبزه میدان در زمینه خرید و فروش سکه فعالیت دارم و روز سرقت نیز تعداد 300 سکه طلا به همراه داشتم.
پلیس آگاهی تهران بزرگ از شهروندان خواست فردی را که با زاغ‌زنی در منطقه سبزه‌میدان اقدام به زورگیری می‌کند، شناسایی کنند.

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری فارس، اواخر شهریور ماه سال جاری، فردی با مراجعه به کلانتری 113 بازار به مأموران اعلام کرد که توسط سرنشینان دو دستگاه موتورسیکلت مورد زورگیری قرار گرفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت به عنف ( زورگیری ) » و به دستور شعبه 13 بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در اداره پنجم پلیس آگاهی، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: من در منطقه سبزه میدان در زمینه خرید و فروش سکه فعالیت دارم و روز سرقت نیز تعداد 300 سکه طلا به همراه داشتم.

وی افزود: در پایان روز و زمانیکه قصد خروج از سبزه میدان را داشتم، در داخل کوچه بادامچی 2 دستگاه موتورسیکلت به من نزدیک شدند و سرنشینان آن با قمه و شمشیر به من حمله‌ور شده و تمامی سکه‌های همراهم را سرقت کردند.

 زورگیر سبزه‌میدان را شناسایی کنید+عکس


در ادامه رسیدگی به این پرونده، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی اطمینان پیدا کردند که با توجه به همراه داشتن تعداد زیادی سکه از سوی مالباخته، سارقان با اطلاع داشتن از این موضوع اقدام به زورگیری از وی کرده‌اند، به همین جهت تصاویر دوربین‌های مداربسته منطقه سبزه میدان مورد بررسی قرار گرفت و کارآگاهان موفق به شناسایی تصویر جوانی حدودا 35-30 ساله شدند که چندین ساعت مالباخته را تحت نظر داشت.

سرهنگ کارآگاه علی غیاثوند، معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: با توجه به شناسایی تصویر زاغ زن منطقه سبزه میدان و به منظور شناسایی و دستگیری این شخص و اعضای گروه سارقان زورگیر، دستور انتشار بدون پوشش تصویر فرد زاغ زن از سوی مقام قضایی صادر شده، لذا از کلیه شهروندان که اطلاعاتی در خصوص هویت، مخفیگاه و یا محل‌های تردد این شخص دارند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 51055237 در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٠-١٣٩٢, ١٠:٠۴

   

پر مبحث ترین ها