سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مصرف مشروب نوجوانان دردسر ساز شد؛

فرهاد نصفه سر دسته باند نوجوانان شوش دستگیر شد

حدود ساعت 2 بامداد گروهی از نوجوانان در حالی که به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت عادی نداشتند به خیابان شوش آمده و با در دست داشتن قمه اقدام به عربده کشی کردند.
فرهاد نصفه سر دسته باند نوجوانان شوش دستگیر شد


نوجوانی که پس از صرف مشروبات الکلی به خیابان‌ آمده و در حالی قمه در دست داشتند عربده کشی می‌کردند توسط ماموران کلانتری دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، حدود ساعت 2 بامداد گروهی از نوجوانان در حالی که به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت عادی نداشتند به خیابان شوش آمده و با در دست داشتن قمه اقدام به عربده کشی کردند.

جولان این افراد تا جایی ادامه داشت که تقریبا تمامی اهالی آن منطقه را از خواب بیدار کرد و موجب رعب و وحشت در میان افراد شد.

طبق گفته شاهدان ماجرا این نوجوانان که با موتورسیکلت خیابان را بالا و پائین می‌کردند و قصد تخریب اموال عمومی و شخصی اهالی را داشتند که با دیدن خودرو پلیس سریعا از محل متواری شدند.

با پیگیری خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران از کلانتری 159 بی‌سیم مشخص شد 4 تن از متهمان طی یک تعقیب و گریز پلیسی و پس از یک درگیری کوتاه توسط ماموران دستگیر و به کلانتری شده‌اند.

همچنین رئیس کلانتری بی‌سیم یادآور شد افراد دستگیر همگی زیر 20 سال سن داشتند و سر کرده آنان فردی به نام فرهاد معروف به "فرهاد نصفه" است که چند روزی از زندان به جزم شرارت آزاد شده است.

گفتنی است بازجویی‌ها از سرکرده این باند شرور و همدستانش کماکان توسط ماموران ادامه دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٠-١٣٩٢, ١٠:١۴

   

پر مبحث ترین ها