سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شایعه احتمال سونامی در «جزیره کیش»بی اساس است

کانون اصلی زلزله 25 کیلومتری جزیره کیش در بستر دریا بوده است و منتظر هستیم گزارشات تکمیلی در این خصوص منتشر شود اما مطمئناً کانون اصلی زلزله جزیره کیش نبوده است.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: زلزله اتفاق افتاده در جزیره کیش هیچگونه تلافات مادی و انسانی نداشته است و با بازدیدهای انجام شده آرامش در جزیره برقرار است ضمن اینکه بروز سونامی در کیش تنها یک شایعه بی اساس است.

به گزارش پارس به نقل از عصر ایران، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: زلزله اتفاق افتاده در جزیره کیش هیچگونه تلافات مادی و انسانی نداشته است و با بازدیدهای انجام شده آرامش در جزیره برقرار است ضمن اینکه بروز سونامی در کیش تنها یک شایعه بی اساس است.

پایگاه خبری مناطق آزاد کشور نوشت: علی اصغر مونسان افزود: امروز دو زلزله در کیش که یکی در سال 9 و 43 دقیقه صبح به بزرگی 4.3 ریشتر و دیگری حدود 12:10 به بزرگی 5 ریشتر اتفاق افتاد.
او گفت: کانون اصلی زلزله 25 کیلومتری جزیره کیش در بستر دریا بوده است و منتظر هستیم گزارشات تکمیلی در این خصوص منتشر شود اما مطمئناً کانون اصلی زلزله جزیره کیش نبوده است.

مونسان ادامه داد: گشت ها و بازدیدهای مفصلی از جزیره اعم از مراکز تجاری و مناطق بومی نشین و روستایی انجام شده و هیچ گونه خسارت جانی و مالی اتفاق نیفتاده و همه دستگاه های مربوطه در کیش در حال آماده باش به سر می برند ضمن اینکه کمپ چادرهای موقت برای استقرار احتمالی ساکنان فراهم شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: تاکنون گزارشی از بروز مشکل برای گردشگران در جزیره منتشر نشده و مشکلی جدی در این خصوص وجود ندارد.

مونسان تاکید کرد: به زیر ساخت های اصلی جزیره کیش مثل آب، برق و گاز آسیبی وارد نشده است و حالت عادی دارند.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص بروز شایعات درباره بروز سونامی در این جزیره این موضوع را به خارج از جزیره مربوط دانست و گفت: اصلا این موضوع در جزیره کیش مطرح نیست و این شایعات فقط از بیرون منتشر شده و به هیچ عنوان صحت ندارد
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٠-١٣٩٢, ١۴:۴٣

   

پر مبحث ترین ها