سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نوجوانی که جان ۱۰۰۰ دانش آموز را نجات داد

«اعتزاز حسن» 15 ساله باعث شد تا این انتحاری که قصد داشت خود را در داخل مدرسه شهر «ابراهیم زای» منفجر کند مجبور شود تا پیش از رسیدن به مدرسه بمب را منفجر کرده و جان یک هزار دانش‌آموز این مدرسه حفظ شود.
نیروهای امنیتی پاکستان گزارش دادند که یک نوجوان ۱۵ ساله پاکستانی مسیر یک عامل انتحاری را که قصد داشت خود را در داخل مدرسه شهر «ابراهیم زای» منفجر کند پیش از رسیدن به آن سد کرده و خود بر اثر انفجار آن به شهادت رسید.
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از العربیه، نیروهای امنیتی پاکستان اعلام کردند که یک نوجوان 15 ساله در اقلیم هانگو در اقدامی شجاعانه پس از شناسایی یک عامل انتحاری که به سوی مدرسه آنان درحرکت بوده است سعی می‌کند تا جلوی این فرد تروریست را بگیرد، این اقدام او باعث شد تا عامل انتحاری به هدف خود نرسیده و بمب را پیش از رسیدن به مدرسه منفجر کند.

منابع خبری محلی در پاکستان گزارش دادند که «اعتزاز حسن» 15 ساله باعث شد تا این انتحاری که قصد داشت خود را در داخل مدرسه شهر «ابراهیم زای» منفجر کند مجبور شود تا پیش از رسیدن به مدرسه بمب را منفجر کرده و جان یک هزار دانش‌آموز این مدرسه حفظ شود.
خانواده این نوجوان پاکستانی اعلام کردند که به فرزندشان افتخار می‌کنند زیرا او با شجاعت جان معلمان و سایر دانش‌آموزان را حفظ کرده است. همچنین بسیاری از نشریات و مقامات سیاسی پاکستانی نیز این عمل شجاعانه اعتزاز را تحسین کردند.
لازم به ذکر است که هدف از این عملیات تروریستی مدرسه مسلمانان شیعه بوده است.
telegram 19dey.com
رند    20 دی 1392 15:56
روحش شاد که عملش بیشتر از خیلی ادمهای مدعی وبزرگتر بیشتر ووالاتر بود.
  • +7
کمال    21 دی 1392 04:29
این یعنی ره صد ساله صدها عارف و سالک را یکشبه رفتن و به جرگه السابقون السابقون پیوستن. برای شادی روحش صلوات می فرستیم و قرآن می خوانیم. خداوند به ما نیز توفیق شهادت و همجواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را عطا فرماید که مرگ سرخ برتر از مرگ در بستر است. خداوند با ظهور حجتش انتقام این عزیزان را خواهد گرفت انشاء الله...
  • +2
نعیمه    21 دی 1392 08:10
تف به مای بی عرضه و بی غیرت
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 3
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١٠-١٣٩٢, ١٠:٢٧

   

پر مبحث ترین ها