سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کوه‌نورد مفقود شده، زنده پیدا شد

طی 72 ساعت گذشته امدادگران جمعیت هلال احمر مرکز استان با دو پرواز بالگرد تمام مسیرهای پرید‌کوه دروود را جستجو کردند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: با گذشت سه روز از مفقود شدن یک کوه‌نورد دروودی دقایقی پیش این کوهنورد زنده پیدا شد.
حسین‌رضا مرادی دقایقی پیش در گفت‌وگوی اختصاصی با فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان دروود دقایقی پیش اعلام کردند که کوهنورد 35 ساله دروودی زنده پیدا شده و در حال انتقال آن به مراکز درمانی شهرستان دروود هستند.
این مسئول افزود: محمد لشنی کوهنورد 35 ساله دروودی صبح روز یکشنبه به ارتفاعات پرید‌کوه دروود صعود می‌کند و طی تماسی که با دوستان کوهنورد خود دارد اعلام می‌کند که برای وی حادثه‌ای به وجود آمده است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: طی 72 ساعت گذشته امدادگران جمعیت هلال احمر مرکز استان با دو پرواز بالگرد تمام مسیرهای پرید‌کوه دروود را جستجو کردند.

مرادی یادآور شد: 25 نفر از امدادگران، نجاتگران و اعضای داوطلب امدادی خانه کوه و هیات کوهنوردی انجمن کوهنوردان دروود توانستند با گذشت سه روز امروز این کوهنورد 35 ساله را در دره اسپر پیدا کنند.
وی خاطر نشان کرد: این کوهنورد دروودی متاسفانه از ناحیه پا دچار شکستگی شده و دقایقی پیش امدادگران آن را آتل‌بندی و در حال انتقال بیمارستان شهرستان دروود هستند.
مرادی گفت: وضعیت عمومی این کوهنورد تا کنون عادی اعلام شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١١-١٣٩٢, ١۴:١٣

   

پر مبحث ترین ها