سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خبر داد

مرگ کارگر جوان با سقوط از طبقه چهارم

بروز شده : ٣-١٢-١٣٩٢, ١١:۵٧    نسخه چاپی    
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از مرگ کارگر جوان با سقوط از طبقه چهارم به طبقه منفی یک و معلق ماندن خودرو از پل اتوبان شهید همت خبر داد.
جلال ملکی اظهار داشت: ساعت 7:30 صبح امروز سقوط دو کارگر از ارتفاع در خیابان سیمون بلیوار، انتهای خیابان الوند به سامانه 125 اعلام شد. دو کارگر در حین کار از طبقه چهارم یک ساختمان در حال ساخت به طبقه منفی یک سقوط کردند و در همان محل گرفتار شدند.

وی ادامه داد: آتش‌نشان‌ها با انجام عملیات موفق شدند هر دوی آنها را نجات داده و به عوامل اورژانس تحویل دهند ولی متأسفانه یکی از آنها که یک جوان ایرانی 30 ساله بود به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داد و کارگر دیگر نیز که یک جوان 20 ساله بود به مراکز درمانی منتقل شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: ساعت 9:56 صبح امروز حادثه معلق ماندن یک خودرو در خیابان گاندی، روی پل همت به سامانه 125 اعلام و 4 ایستگاه به محل حادثه اعزام شد. یک خودروی پیکان وانت حامل لبنیات به دلیل نا مشخصی از مسیر اصلی خارج و در آستانه سقوط روی پل اتوبان همت و کابل‌های برق فشار قوی قرار گرفته بود.

وی افزود: راننده در لحاظات اول از خودرو خارج شد اما خودرو در وضعیت بسیار خطرناکی قرار داشت؛ مأموران آتش‌نشانی با کمک جرثقیل خودرو را از روی پل بالا کشیدند و محل حادثه را ایمن‌سازی کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٢-١٣٩٢, ١١:۵٧

   

پر مبحث ترین ها